Ana Sayfa SAĞLIK Dr. Başkan İFTARDA ÇAT KAPI MİSAFİR OLUYOR

Dr. Başkan İFTARDA ÇAT KAPI MİSAFİR OLUYOR

Kınık'ın Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer rahatsızlıkları sebebiyle evden çıkamayan yaşlıların evlerini iftarda çat kapı ziyaret ediyor.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2016 Pazartesi 13:21
    Dr. Başkan İFTARDA ÇAT KAPI MİSAFİR OLUYOR

Kınık'ın  Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer rahatsızlıkları sebebiyle evden çıkamayan yaşlıların evlerini iftarda çat kapı  ziyaret ediyor.

Cevdet ŞEN/ Kınık/ Onlarla birlikte aynı sofayı paylaşan Doğruer ilk olarak Kınık merkez  Yukarı Mahallede oturan, Başbakan Binali Yıldırım' ve Başkan Doğruer'e motorsikletiyle Kınık turu attıran İsmail Karamaçan’ı hasta yağında ziyaret ederek çeşitli hediyeler verip ailesiyle birlikte iftar yaptılar.

  Ertesi gün Poyracık mahallesinden yine hastalığı nedeniyle yatak mahkumu olan Enver Akman’ın evine iftar konuğu oldu, ziyaret sırasında çok duygulanan Akman “Rabbim Kınık’a senin gibi bir değeri layık görüp başkan yaptığı için binlerce şükür olsun” diyerek başkana olan sevgisini dile getirdi.

 Akman ve ailesiyle birlikte Oruç açan başkan yine aile fertlerine çeşitli hediyeler vererek onların gönüllerindeki yerini ölümsüzleştirdi.

  Bu hiç beklemedikleri sürpriz ziyaretten dolayı şaşıran ve mutlulukları gözlerinden fışkıran Karamaçan ve Akman aileleri duydukları sevinci anlatıp Başkan Sadık Doğruer'e teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık