Ana Sayfa İZMİR -AK PARTİ BAYRAKLI’YA YENİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

-AK PARTİ BAYRAKLI’YA YENİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

BAYRAKLI GENÇLİK KOLLARINDA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2018 Salı 14:34
-AK PARTİ BAYRAKLI’YA YENİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

Kısa bir süre önce AK Parti Bayraklı Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Serhat Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti Bayraklı Gençlik Kolları Başkanı Serhat Yıldırım, Bayraklı Gençlik Kolları’nda yeni bir dönemin başladığını belirterek, büyük mücadeleler verip, gençliğe ve davaya hizmet edeceklerini vurguladı.

Bölünmenin ve ayrışmanın olmadığı bir birliktelik anlayışı ile hareket edeceklerini kaydeden Yıldırım, “Kısa bir süre önce büyüklerimizin takdiri ile Bayraklı Gençlik Kolları Başkanlığı olarak göreve atanmış bulunduk ve siz kıymetli kardeşlerimizle birlikte yönetimimizi oluşturduk. Artık kutlu bir davaya gençlik kolları başkanı ve üyeleri adı altında hizmet edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da istikametimizden şaşmadan, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere gösterdiği yolda hedefe ulaşmak için azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bilinmesini isterim ki; mücadelemiz önce milletimiz sonra gençliğimiz içindir. Ayrıştırıcı değil bütünleştirici olarak Bayraklı’nın tamamına hizmet etmek için elimizden ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında yaklaşan yerel seçimlere de değinen Yıldırım, “Biz Bayraklı gençliği olarak yerel seçimlere hazırız. Partimiz kimi aday gösterirse, İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Gençlik Kolları İl Başkanımızın arkasında davamıza layık bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Bu süreçte çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bayraklı’nın gençleri olarak 7’den 70’e bütün bayraklı’yı kucaklayıp, bir olacağız, iri olacağız Allah’ın izni ile hep birlikte Bayraklı, İzmir ve Türkiye olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  “Efeler Yolu projesi, Ödemiş’in sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak

“Efeler Yolu projesi, Ödemiş’in sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık