Ana Sayfa GÜNDEM ABD'de 'seks robotu devrimi' kapıda!

ABD'de 'seks robotu devrimi' kapıda!

İnternet tabanlı araştırma şirketi YouGov’ın yaptığı araştırmaya göre ABD'de her 4 yetişkin erkekten biri robotlarla ilişki fikrine sıcak bakıyor. Kadınların ise yüzde 9’u bu erkeklerle aynı fikirde

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2017 Salı 12:45
ABD'de 'seks robotu devrimi' kapıda!

YouGov'ın anketi, yetişkin ABD'lilerin yüzde 49'unun robotlarla ilişkinin gelecek 50 sene içerisinde yaygınlaşacağına inandığını gösterdi.

Sputnik'in aktardığına göre; 18 yaş ve üzeri toplam 1146 yetişkin ile yapılan araştırmaya göre her 4 erkekten biri, robotlarla ilişkiye girme fikrine sıcak bakıyor, kadınların ise yalnızca yüzde 9'u robotlarla ilişkiye girebileceğini söylüyor.

Öte yandan, robotların dış görünüşü hem kadınlar hem erkekler için önemli bir faktör. Öyle ki ankete göre robotlarla ilişkiye girebileceğini söyleyen kadın ve erkeklerin yüzde 52'si için robotların insana benzemesi gerekiyor.

Bu arada ankete katılanların çoğu, robotlarla ilişkiyi insanlarla girilen cinsel ilişkiye benzetmiyor. Nitekim her 3 katılımcıdan biri robotlarla cinsel ilişkiye girmekten ziyade mastürbasyon yapılabileceğine inanıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Türkiye, ekonomik zorlukların üstesinden gelebilir

Türkiye, ekonomik zorlukların üstesinden gelebilir

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık