Ana Sayfa İZMİR ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı

ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı

Aydın, Denizli, Muğla ve İzmir, Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasında Ulusal Kalite Hareketi kapsamında 03.11.2017’de “İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2017 Pazartesi 11:13
ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı

Denizli’de gerçekleştirilen imza törenine, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muhsin Çömden ve Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ile ADM- GDZ Elektrik Dağıtım Şirketi yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı,“Bugün imzaladığımız “İyi Niyet Bildirgesi” ile ADM - GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri olarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldığımızı açıklamaktan memnuniyet duyuyorum. Bu imza ile EFQM Mükemmellik Modelinde ilk adımımızı atmış bulunuyoruz.

 

Kalite yolculuğu hiç bitmeyen bir serüvendir. Devamlı geliştirilmesi ve yatırımların sürdürülmesi gereken bir alandır. Bu süreçte her gün, bir önceki günümüzden farklı olmak zorunda. Bugün dünyada belli başlı ne kadar marka varsa kaliteye verdikleri önem sırasına göre sıralanırlar. Biz bu sıralamada tüketicilerimizi daha memnun etmek, çalışanlarımızı daha mutlu etmek, toplumumuza daha faydalı olmak için yolun kaliteden geçtiğini biliyoruz. Kalitemizi ve deneyimlerimizi artırmak için konusu sadece kalite olan, kalitenin geliştirilmesi için kamu yararına çalışan Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ile işbirliğine karar verdik. Bundan sonra KalDer’den alacağımız destekle kalitemizi daha yüksek seviyelere taşıyacağımıza eminiz. Dilerim ki bizi diğer şirketler ve dernekler takip eder. Tek başına sağlanan kalite, kalite değildir. Ülkenin kalitesi topyekün üst seviyelere çıkmadıkça, bireysel olarak kalite sağlanması mümkün değildir. Bunlar bir bütünün parçalarıdır. Biz toplumun bir parçası olarak üstümüze düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyoruz. Bugünkü imza töreni bu desteğin ilanıdır. Bu çalışmayı buraya kadar taşıyan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

 

 

ADM Elektrik Dağıtım Hakkında

ADM Elektrik Dağıtım, Aydın, Denizli ve Muğla İllerinde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesinde 1.8 milyon aboneye yıllık 9 Milyar kWh elektrik dağıtımı yaparken kesintisiz, kaliteli ve güvenli elektrik sunmak üzere dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknoloji yatırımlarını gerçekleştirmektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla tüketicilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan ADM Elektrik Dağıtım’ın Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 23 hizmet merkezi bulunmaktadır.

Bilgi için: ADM Elektrik Dağıtım - Kalite ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Telefon: 0258 296 70 00

Uğur Dayıoğlu, Basın ve Medya Uzmanı,ugur.dayioglu@admelektrik.com.tr

Burhanettin Öztekin, Basın ve Medya Uzman Yardımcısı,burhanettin.oztekin@admelektrik.com.tr

 

GDZ Elektrik Dağıtım Hakkında

GDZ Elektrik Dağıtım, 2013 yılından bu yana İzmir ve Manisa’da elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Hizmet bölgesindeki 3,1 milyon aboneye yıllık 14,5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan GDZ Elektrik Dağıtım; kesintisiz, kaliteli ve güvenli elektrik sunmak üzere dağıtım alt yapısının güçlendirilmesi için gereken teknolojik yatırımları gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla tüketicilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen GDZ Elektrik Dağıtım’ın İzmir ve Manisa’ da 47 hizmet merkezi bulunmaktadır.

Bilgi için: GDZ Elektrik Dağıtım - Kalite ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Telefon: 0232 4772600

Tanyel Türkmen, Kurumsal İletişim Yönetmeni, tanyel.turkmen@gdzelektrik.com.tr

Elvan Argün, Basın ve Medya Uzmanı, elvan.argun@gdzelektrik.com.tr

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hiçbir İşçimizin İşine Son Verilmeyecek

Hiçbir İşçimizin İşine Son Verilmeyecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık