Ana Sayfa GÜNDEM AK NARLIDERE ASLAN BAŞKAN İLE DOLU DİZGİN

AK NARLIDERE ASLAN BAŞKAN İLE DOLU DİZGİN

Ak Parti Narlıdere’de Seçim Yapılanması Aslan Bilgi yönetimindeki Adalet ve Kalkınma Partisi Narlıdere ilçe başkanlığı, oluşturduğu yeni yönetimi ile emin ve güvenli adımlarla yoluna devam ediyor, yeni yönetiminden çok umut olan başkan Bilgi "bu kez galibiytetten başka şansımız yok, Ankaraya, Reisimizin karşısına bir seçim zaferi ile gitmeye kesin kararlıyız, ben ve ekibibim bu konuda elimizden gelenin daha fazlasını ortaya kocak ve imkansız denileni başaracağız, Narlıdere belediyesinin çatısına Ak Belediyecilik Sancağını dikeceğiz" sözleriyle duygularını aktardı.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2018 Perşembe 21:03
AK NARLIDERE ASLAN BAŞKAN İLE DOLU DİZGİN

Ak Parti Narlıdere’de Seçim Yapılanması
Aslan Bilgi yönetimindeki Adalet ve Kalkınma Partisi Narlıdere ilçe başkanlığı, oluşturduğu yeni yönetimi ile emin ve güvenli adımlarla yoluna devam ediyor, yeni yönetiminden çok umutlu olan başkan Bilgi "bu kez galibiyetten başka şansımız yok, Ankaraya, Reisimizin karşısına bir seçim zaferi ile gitmeye kesin kararlıyız, ben ve ekibibim bu konuda elimizden gelenin daha fazlasını ortaya kocak ve imkansız denileni başaracak, Narlıdere belediyesinin çatısına Ak Belediyecilik Sancağını dikeceğiz" sözleriyle duygularını aktardı.


Ak Parti Narlıdere İlçe Teşkilatı, 2019 yerel seçimlerine daha güçlü bir şekilde girmek için yönetimde yeni bir yapılanmaya gidiyor. Ak Parti Narlıdere ilçe başkanı Aslan Bilgi genel merkez ile bir çalışma içerisinde olduklarını daha dinamik bir kadro ile seçime gireceklerini belirtti.

Ak Parti Narlıdere Yönetimi Yeniliyor, Seçime Daha Güçlü Giriyor.


Geçtiğimiz günlerde düzenlediği danışma meclisinde yerel seçimler için start veren Ak Parti Narlıdere daha dinamik bir seçim kadrosu oluşturmak için yeniden yapılanmaya gidiyor. Ak Parti genel merkezi ile yürütülen çalışma sonucunda yeni yönetim oluşturulacak. İlçe başkanı Aslan Bilgi Narlıdere’nin demografik yapısına uygun, her kesimden insanların temsil edileceği daha enerjik bir yönetim ile seçime katılmak için böyle bir yapılanmaya girdiklerini söyledi.


NARLIDERE’DE İDDİALIYIZ
Başkan Aslan Bilgi konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı, “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber başarılı çalışmalar yaptık. Ancak biz bu yerel seçimlere çok iddialı giriyoruz. Narlıdere CHP’nin kalesi algısını yıkmak için giriyoruz. Bu yüzden yönetimimizde bir revizyona gitme kararı aldık. İl başkanlığımıza ve genel merkezimize bu talebimizi ilettik. Büyüklerimiz de buna olumlu baktı. Şu anda genel merkez ile bir çalışma yürütüyoruz. Çok yakında yeni yönetimimizi tanıtacağız. Yeni yönetimiz, daha genç, daha enerjik ve Narlıdere’nin mozaiğine uygun olacak. Oluşturacağımız yönetimde Narlıdere’nin tüm kesimleri temsil hakkı bulacak. Bu yönetimi tamamen başarı odaklı kuruyoruz. Seçimlerde de bunun sonucunu alacağımıza inanıyoruz. 2019 yerel seçimlerinden başarılı bir şekilde çıkacağız inşallah” dedi.


NARLIDERE’NİN KABUL EDECEĞİ BİR ADAYLA SAHAYA ÇIKACAĞIZ
Yerel seçimde güçlü bir aday ile sahada olacaklarını ifade eden Bilgi, “Narlıdere demografik yapısı itibariyle diğer ilçelerden çok farklı. Bize karşı önyargılı bir kitle var burada. Bu kitle yıllardır CHP tarafından suiistimal ediliyor. Hiçbir hizmet yapılmıyor. Sadece ön yargıları kullanılarak oy isteniyor. Bu vatandaşlarımız da bunun farkında. Biz yerel seçimde göstereceğimiz aday ile bu önyargıları da kıracağız. Aday ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Narlıdere’nin yapısına uygun, herkesle kucaklaşabilen, Ak Parti’nin vizyonunu anlatabilecek bir aday ile sahaya çıkacağız. Bu konuda hem il başkanlığımız hem de genel merkezimiz ile temaslarımız devam ediyor” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KUMBARAYI SARAYA TASARRUF YAPMASI İÇİN YOLLAYACAĞIM

KUMBARAYI SARAYA TASARRUF YAPMASI İÇİN YOLLAYACAĞIM

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık