Ak parti Göle Belediye Başkanlığı için adayım.

Filiz Topçu, Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı

Ak parti Göle Belediye Başkanlığı için adayım.

Filiz Topçu, Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı

Ak parti Göle Belediye Başkanlığı için adayım.
31 Ekim 2018 - 17:21

Ardahan’ın Göle İlçesinde üç dönem Göle Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Filiz Topçu, Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. 

Yıllardır AK Parti Teşkilatı içerisinde çeşitli görevlerde bulunduğunu, 3 dönem Göle ilçesinde Kadın Kollarında görev yaptığını açıklayan Filiz Topçu, Göle’de tek bayan olarak Belediyede Meclis üyeliği yaptığını söyledi. Filiz Topçu, tüm aday adaylara başarılar dileyerek, Göle ilçesine daha fazla hizmet etmek yola çıktığını ifade etti. Başkan aday adayı Filiz Topçu, “Dedem Gazi Arifoğlu 22 yıl buraya belediye başkanlığı yapmış 1968 yılında sinemayı ilk Göle’ye getiren siyasetçidir. İlçemizin daha fazla hizmet alabilmesi için Sayın Milletvekilimiz Orhan Atalay’ın üstün bir gayret sarf etmektedir. Milletvekilimize destek olmak ilçemizin daha fazla gelişmesi için hazırlayacağımız projelerle Göle’yi ihya edeceğiz. 31 Mart Göle ilçemiz için bir dönüm noktası olacaktır” dedi.

FİLİZ TOPÇU KİMDİR? 

1963 yılında Ardahan’ın Göle ilçesinde doğdum. Eğitimi lise seviyesinde tamamladım. Evliyim üç çocuğum var.1999 yılından bu yana ticaret ile uğraşmakta olup 2003 yılından itibaren de siyaset ile aktif olarak uğraşmaktayım. Üç dönem Ak Parti Göle kadın kolları Başkanlığı yaptım ve şu anda tek bayan olarak Belediye Meclis üyeliği yapmaktayım.2019 yılı yerel seçimlerde Ak parti Göle Belediye Başkanlığı için adayım. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum