Ana Sayfa GÜNDEM AK PARTİ İZMİR’İ DİNLEYECEK

AK PARTİ İZMİR’İ DİNLEYECEK

İl Sosyal Politikalar Başkanlığı’nda Çağrı Merkezi kuruluyor. AK Parti İzmir İl Başkanlığı, İzmir Milletvekili, Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik eski Bakanı Binali Yıldırım’ın Başbakanlık görevine getirilmesinin ardından kolları sıvadı.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2016 Salı 16:16
AK PARTİ İZMİR’İ DİNLEYECEK

İl Sosyal Politikalar Başkanlığı’nda Çağrı Merkezi kuruluyor. AK Parti İzmir İl Başkanlığı, İzmir Milletvekili, Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik eski Bakanı Binali Yıldırım’ın Başbakanlık görevine getirilmesinin ardından kolları sıvadı.

 Mahmut POLAT: Ege Metropol/ Çiğli/  Partinin, İzmir İl Sosyal Politikalar Başkanlığı bünyesinde  Call Center (Çağrı Merkezi) kuruluyor. AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz; ‘’AK Parti olarak 13 yıldır halkımızın hizmetindeyiz. Çağrı Merkezimiz sayesinde ise bir Alo kadar yakın olacağız’’ dedi.

ÇİĞLİ’YE ÇOK HİZMET ETTİ
AK Parti Çiğli İlçe Yönetimi’nden Mahmut Polat ile belediye meclis üyeleri Yeter Gören ve Ayşe Küçük, Adnan Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler. İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Polat, Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın çalışmaları bizlere gurur veriyor. Sayın Adnan Yılmaz’ın göreve gelmesinden sonra, hayli mesafe kaydedildi. Adnan Başkanımız, ekibi ile birlikte gece-gündüz demeden halkımızın sıkıntı ve sorunları ile daha yakından ilgileniyor. Kendisi ilçe başkanımız ve belediye başkan adayımız olduğu dönemde de Çiğli’ye önemli hizmetlerde bulunmuştu. Katip Çelebi Üniversitemizin ilçeye kazandırılması, yeni Devlet Hastanemizin, yeni Kaymakamlık binamızın ve Kaymakamlık lojmanımızın yapımları hep onun dönemindedir. ‘’AK Parti Çiğli’ye ne yaptı?’’ diyenler bunları görsün. Kendisine bu konuda minnettarız’’ dedi.
Çiğli’de görev yaptığı dönemlerde birlikte çalıştığı arkadaşlarının kendisini ziyaretinden sevinç duyduğunu kaydeden Adnan Yılmaz ise şunları söyledi:
‘’Bir AK Partili olarak dün ilçemizde hizmet yaparken, bugün tümüyle İzmir’in gelişmesi kalkınması ve büyümesi için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Sosyal Politikalar başkanlığı olarak, her zaman engelliler ve muhtaç vatandaşlarımızın yanındayız. Onların sıkıntıları, sorunları bizim sorunumuz. Bize ulaşan bilgiler çerçevesinde o sorunları çözmeye çalışıyoruz. Çarşamba günleri düzenlediğimiz halk günleri ve verdiğimiz randevularla bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Halkımızın ilgisi ve onların sorunlarını çözmek bize mutluluk veriyor’’ dedi.
ÇAĞRI MERKEZİ MÜJDESİ
Bir müjde de veren Adnan Yılmaz, vatandaşların kendilerine İzmir’in her noktasından telefon yoluyla ulaşabilecekleri Çağrı Merkezi (Call Center) kurma çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek; ‘’Halkımız, merkezimiz hizmete girdiğinde kamuoyuna ilan edeceğimiz telefon numaralarımızdan Çağrı Merkezimize ulaşarak sorunlarını iletebilecekler. Bu sorunlar kayıt altına alınarak, değerlendirilecek ve ilgili birimlere aktarılacak. Çözümü konusundaki gelişmeler adım adım takip edilecek ve vereceğimiz başvuru numarası sayesinde vatandaşımız tarafından da internet ortamında takip edilebilecek. Böylece halkımıza bir Alo kadar yakın olacağız’’ ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz LİDERLİK YARATILIŞTAN GELİR

LİDERLİK YARATILIŞTAN GELİR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık