Ana Sayfa İZMİR AKPINAR: “BU SEÇİMİN GALİBİ LİSTELER DEĞİL CHP OLACAKTIR”

AKPINAR: “BU SEÇİMİN GALİBİ LİSTELER DEĞİL CHP OLACAKTIR”

Sabah kısa süren bir pankart krizinin yaşandığı, Yalı mahallesinde başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’ın gelmesiyle ortam sakinleşti.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2017 Pazar 20:51
AKPINAR:
“BU SEÇİMİN GALİBİ LİSTELER DEĞİL CHP OLACAKTIR”

  EMİR ATİLHAN / E METROPOL

 Sabah kısa süren bir pankart krizinin yaşandığı, Yalı mahallesinde başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’ın gelmesiyle ortam sakinleşti.

  İki liste ile girilen seçimde kıyasıya bir mücadele sergileyen taraflar centilmenlik kurallarına tam anlamıyla uyarlarken pankarttan başka gerginliğin yaşanmaması  Sosyal Demokrat ilkelere tam bağlılık olarak nitelendirildi.

    Genç ve dinamik başkanın seçim bölgesine makam arabasıyla değil motorsikletiyle gelmesi de onun gerçek bir demokrasi aşığı olduğu ve makam aracını özel işlerlinde kullanmadığının en büyük kanıtı olarak değerlendirildi.

   BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

     Sandık başına gelerek listelerin renginin ve hangi listenin kazanacağının değil CHP’nin alacağı yolun önemine dair bir konuşma yapan Akpınar “Her iki listede de adım var her ikiö listede bizimdir burada kazanan nihayetinde Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır, kardeşlik havasında geçmesini temenni ediyorum, oylarınızı listelere değil partimize vereceğinizi unutmayın İşte Demokrasi de budur, her iki listeye de adımı yazan partili kardeşlerime teşekkür ederim, benim oyum her iki listeyedir” diyerek oy kullanmadan alandan ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, hurda araçlar için otopark kuruyor

Büyükşehir, hurda araçlar için otopark kuruyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık