Ana Sayfa İZMİR ANADOLU ÇOCUKLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

ANADOLU ÇOCUKLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Anadolu Basın Yayın Birliği İzmir il yapılanması tamamlandı, il başkanlığı olarak Ali Erol Diker ile birlikte devam denildi.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2018 Pazartesi 17:19
ANADOLU ÇOCUKLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Anadolu Basın Yayın Birliği İzmir il yapılanması tamamlandı, il başkanlığı olarak Ali Erol Diker ile birlikte devam denildi.

İzmir de sağlam bir tabanda yapılanmasını tamamlayan Anadolu Basın Yayın Birliği teşkilat olarak bünyesinde çeşitli meslek dallarından, konularında uzman ve usta kişileri barındırmakta olup, hemşeri derneklerine de yer vermekte, tam bir ülke mozaiği oluşturmaktadır.

   Erol Diker tam bir Anadolu kültürü ile donanmış, araştırmacı, yazar, gazeteci kimliği ile toplumda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir, çevresinde sevilen ve sayılan Diker’in doğal sağlık ürünlerini araştırması ve bunlardan elde ettiği, beslenme ve tedaviye yardımcı, takviye ürünleri ile de tanınmaktadır.

Birlik genel yapısı ile insan odaklı olup, toplumsal hareketliliği ön plana çıkarmaktadır. Geçtiğimiz Cumartesi günü, Şanlı Urfa Lezzet Durağında verdikleri kahvaltı ile Hem il yönetiminde olanları, hem de genel başkanı tanıştırmak amacını taşımaktaydı.

Kahvaltıya katılanlar arasında, farklı siyasi görüşlerden duayen isimler ile mesleğinin doruk noktasına ulaşmış gazeteciler, emniyet mensupları, sanayici ve iş adamları ile iş kadınları bulunmaktaydı.

   İşte o isimlerden bazıları” İzmir İl Yönetimi. İl Başkanı A. Erol Diker, Av. Dursun Çiçek, Mustafa Devran, Erdal Ataklı, Hayriye Hande Şen, Şehriban Tekçe, Mesut Gencer”.

   İl dışından gelen konuklar “İstanbul İl Başkanı Nursen Bilgili, Trabzon İl Başkanı Mustafa Durmuş, Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı, Kahraman Maraş İl Başkanı Mehmet Fiskeci, İzmir Kahraman Maraş Dernek Başkanı Murat Özbilir, Yenigün Gazetesi sahibi Eyüphan Gündoğdu ve Gen. Bşk. Salih Ergül”. Genel başkan Ergül ve Diker'in yaydıkları pozitif enerji ile tanışma kahvaltısı,  bayram atmosferinde gerçekleşti ve tekrar bir araya gelme sözü ile sonlandı,

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz BİLAL DOĞAN PARK SORUNU ÜSTÜNDEN YÜKLENDİ

BİLAL DOĞAN PARK SORUNU ÜSTÜNDEN YÜKLENDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık