Ana Sayfa GÜNDEM ANNELERDEN "KOÇ" A BÜYÜK DESTEK

ANNELERDEN "KOÇ" A BÜYÜK DESTEK

Murat Koç’un ‘Anneler Günü Kahvaltısı’ büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:07
ANNELERDEN

İzmirli siyasetçi ve iş adamı Murat Koç’un geleneksel hale getirdiği Anneler Günü Kahvaltısı bu yıl da büyük bir ilgi gördü.
Yaklaşık 700 kadının katıldığı Bornova Ege Kasrı Beyaz Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltıda masaları tek tek gezen 25. Dönem İzmir Milletvekili 27. Dönem Milletvekili aday adayı Murat Koç, tüm annelerin aneler günü kutlayarak gül ve kahve verdi.


Bu sene dördüncüsü düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada kadınların sosyal alanlarda ön planda olması için mücadele etmelerini, hem ekonomik hem de sosyal hayatın daha çok içinde bulunmaları gerektiğini vurgulayan Murat Koç

“Bu anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Hepinizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Bizim annelerimizden öğreneceklerimiz ömrümüzün sonuna kadar devam eder. Hayatımıza ait güzelliklerin başında hep anamızın bize öğrettikleri ve bizim için yaptıkları gelir. Anaların çocuklarına sevgileri karşılıksızdır. Gerçek sevgi ve merhameti görmek isteyenler annelerimize bakmalıdırlar.

Onların her bakışında sevginin ayrı bir yanı keşfedilir. Çünkü sevgili annelerimiz için ne yapılsa azdır. Onlar her şeyin en güzeline layıktırlar.” dedi.


Sevenlerinin ve tüm annelerin desteğini arkasında olduğunu hissettiğini ifade eden Murat Koç “İş ve siyasi hayatta kadınlarımızı daha yoğun bir şekilde aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Bu anlamda elimizden gelen desteğin fazlasını göstereceğimize kimsenin şüphesi olmasın.

Başta Şehitlerimizin annelerinin, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın, etkinliğimize katılarak bizlerle birlikte olan tüm annelerin, ülkemizdeki ve Tüm dünyadaki annelerin anneler gününü kutluyorum '' dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz TERÖRLE MÜCADELE SADECE SİLAHLA OLMAZ

TERÖRLE MÜCADELE SADECE SİLAHLA OLMAZ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık