Ana Sayfa GÜNDEM Ardahan'da Afrin Operasyonuna Bayraklı Destek

Ardahan'da Afrin Operasyonuna Bayraklı Destek

Afrin operasyonuna bayraklı destekARDAHAN - Afrin'de terör örgütlerine yönelik başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Ardahan esnafına Türk bayrağı dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2018 Cuma 15:32
Ardahan'da Afrin Operasyonuna Bayraklı Destek

Afrin operasyonuna bayraklı destek

ARDAHAN - Afrin'de terör örgütlerine yönelik başlatılan 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Ardahan esnafına Türk bayrağı dağıtıldı. 
Ardahan Ülkü Ocakları tarafından kentin çeşitli noktalarında bulunan 500 işyerine Türk Bayrağı asıldı. Yapılan davranışı esnaflar ile işyeri sahipleri olumlu karşılarken, vatandaşlar da bu durumdan memnun olduklarını dile getirdi.
Ardahan Ülkü Ocakları Başkanı Bora Pehlivan yaptığı açıklamada, "Ardahan Ülkü Ocakları olarak Afrin Bölgesinde devam eden Zeytin Dalı operasyonuna sonuna kadar destek veriyoruz. Destek olmak için bir farkındalık oluşturmak istedik. Bunun için de ilk aşamada Atatürk Caddesi ve Kongre caddesinde bulunan iş yerlerine Türk Bayrağı astık. Suriye'de bulunan askerlerimize ve ordumuza başarılar diliyoruz. İnşallah muvaffak olacaklar. Ardahan halkı olarak her daim Mehmetçiğimiz için dualar ediyoruz. Türkiye bu harekattan alnının akı ile başarılı bir şekilde çıkacaktır. Yüce Rabbim Türk askerini korusun ve yüceltsin" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yok böyle zam! Fiyatı 14 liraya çıktı

Yok böyle zam! Fiyatı 14 liraya çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık