Ana Sayfa GÜNDEM AVCILAR ZEYTİN DALI HAREKATI İÇİN YARIŞTI

AVCILAR ZEYTİN DALI HAREKATI İÇİN YARIŞTI

İzmir'in Kınık ilçesinde bulunan Poyracık Avcılar Ve Atıcılar Derneği Zeytin Dalı Harekatı destek amaçlı olarak 11. Mart 2018 Pazar günü Poyracık Çümbülce Atış poligonunda 7. tek kurşun yarışması düzenledin yarışmalara katılan 200 Avcı finallere katılmak ve finallerde dağıtılacak olan Kupa ve hediyeleri almak için yarıştı

Giriş Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 09:17
AVCILAR ZEYTİN DALI HAREKATI İÇİN YARIŞTI

 CEVDET ŞEN / KINIK

İzmir'in Kınık ilçesinde bulunan Poyracık Avcılar Ve Atıcılar Derneği Zeytin Dalı Harekatı destek amaçlı olarak 11. Mart 2018 Pazar günü Poyracık Çümbülce Atış poligonunda 7. tek kurşun yarışması düzenledin yarışmalara katılan 200 Avcı finallere katılmak ve finallerde dağıtılacak olan Kupa ve hediyeleri almak için yarıştı.

 

Tek Kurşun Yarışmasına Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün,Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Cumhuriyet Savcısı Murat Erbaş,Kınık H,Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Oral Kaymak,Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet,Cumhuriyet Halk Kınık İlçe Başkanı İsmail Yılmaz,Ziraat Odası başkanı Murat Tosun Kınık Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Osman Şengür ve vatandaşlar  katıldı.

Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün,Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer,Cumhuriyet Savcısı Murat Erbaş,Kınık H,Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Oral Kaymak,Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet turnuvada sembolik olarak 6'şar kez  hedeflere atış yaptı.

  

   Tek kurşun yarışmasında Zeytin dalı Harekatının başarılı geçmesi için ve şehitlerimnizin ruhuna dualar okundu ve lokma hayırı yapıldı.Yarışmadan elde edilen gelir Mehmetçik Vakfına bağışlanacak .

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Meteoroloji tarih verdi

Meteoroloji tarih verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık