Ana Sayfa GÜNDEM BAŞAK'TAN EMEĞİ GEÇENLERE JEST

BAŞAK'TAN EMEĞİ GEÇENLERE JEST

Şakir Başak, eski başkanları adalet yürüyüşünde ağırladı.

Giriş Tarihi: 3 Temmuz 2017 Pazartesi 21:23
BAŞAK'TAN EMEĞİ GEÇENLERE JEST

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde başlayan Adalet Yürüyüşü 18. gününe girdi. Yürüyüşte yaşadığı rahatsızlıklara rağmen yola devam eden CHP Konak İlçe Başkanı Şakir Başak, CHP’de ilçe başkanlığı ve çeşitli görevlerde yer almış partilileri kahvaltıda buluşturdu.
Adalet Yürüyüşü’nde yaşadığı rahatsızlılara rağmen aktif olarak yer alan CHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak, yürüyüşü saflarındaki yerini almaya devam ediyor. Yürüyüşte bir dönem CHP’de aktif görev alan partilileri kahvaltıda buluşturan Başak, “Bu yürüyüş, yoldaşlığımızın ve dayanışmanın pekiştiği bir yürüyüş oldu. İstanbul’a vardığımızda inanıyorum ki milyonlarla birlikte tüm dünyaya, adalet, eşitlik ve dayanışma mesajı vereceğiz” dedi.


CHP Konak eski İlçe Başkanı ve Eski Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Uğur Yelekli de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dünya siyaset tarihine geçecek bir yürüyüşe öncülük yaptığının altını çizerek, “Genel Başkan, yürüyüşün başından beri özverili ve barışçıl tutumuyla siyasete örnek oluyor. Ben de bu yürüyüşte olmaktan ve bu tarihi atmosferi solumuş olmaktan çok mutluyum. CHP, önemli bir görevi yerine getirmiştir, getiriyor. Demokrasiyi demokrasi yapan muhalefettir. Muhaleftsiz demokrasi olmaz. CHP’nin bu yürüyüşü sadece eksik olan adalete değil, kötü giden ekonomiye, maceracı dış politikaya dur demek için, iktidara, bu gidişatı istemiyoruz, mesajı vermek içindir” diye konuştu.
CHP Konak İlçe Başkanı Şakir Başak, Uğur Yelekli’nin yanı sıra, Gaziemir Eski İlçe Başkanı Yüksel Demirsoy, CHP İzmir Eski İl Başkan Vekili Zikri Dursun, Milletvekili Adayı Ali Kemal Elitaş ve Eski Konak İlçe Yöneticisi Metin Çınar’la kamp çadırında ekmek ve zeytinle kahvaltı yaptı.
Başak, “Dayanışmayı büyüteceğiz” mesajı verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık