Ana Sayfa GÜNDEM Başkan Büyükkaya, Hanak’ı yeşillendirecek

Başkan Büyükkaya, Hanak’ı yeşillendirecek

Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Hanak İlçesinin çehresini değiştirmek ve daha yeşil bir Hanak yaratmak için her yıl olduğu gibi bu yılda çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2018 Salı 17:24
Başkan Büyükkaya, Hanak’ı yeşillendirecek

Erzurum Büyükşehir Belediyesinden  Hanak Belediyesine tahsis edilen Ağaç dikim ve Söküm aracı ile başta İlçemiz girişi  olmak üzere İlçe etrafından birçok yerde ağaçlandırma faaliyeti çalışmamız devam etmektedir diyen Başkan Büyükkaya: “İlçemiz girişinde ayrıca bir adet Atatürk büstü inşa edilecek olup, büstün etrafı ağaçlandırılacaktır.  İlçe girişi dışında, Hanak Çayı etrafı ve Mesire alanına yürüyüş yolu güzergahında ağaçlandırma çalışması devam edecektir. Belediyemiz ve ilçemiz adına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sekmen' e,  Erzurum Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Bülent Bey' e, Ardahan Orman İşletme Müdürü Metin Kaya'ya teşekkür ediyorum” dedi.

HİZMET BİNASI MAYIS AYINDA AÇILACAK

Öte yandan Başkan Büyükkaya tarafından projelendirilen ve kısa süre içerisinde tamamlanan Hanak Belediye Hizmet binası, Mayıs ayının ortasında teslim alınarak hizmete açılacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımı ile açılışı yapılacak olan Belediye Hizmet Binası, Ardahan’ın en modern yapısı olarak hizmet verecek. Belediye Hizmet binası bünyesinde hamam, muhtarlık büroları, misafirhane, işyerleri ve modern üniteleriyle Hanak İlçesine renk katacak. Kısa süre içerisinde Hanak İlçesinin büyük sorunlarına kalıcı çözüm üreten Başkan Büyükkaya ilçeyi yeniden imar ederken, Hanaklı sakinler ise Başkan Büyükkaya’nın çalışmalarını takdirle karşılıyor.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık