Ana Sayfa İZMİR BAŞKAN ŞAHİN’DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE TAM DESTEK

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE TAM DESTEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ'lu’nun geçen 15 Haziran'da Ankara'daki Güvenpark'tan başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne ilk günden itibaren destek veren Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Adalet Yüyüşü’nde bir kez daha CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile omuz omuza yürüdü.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2017 Çarşamba 18:07
BAŞKAN ŞAHİN’DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE TAM DESTEK

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun yargılandığı MİT TIR'ları davasında 25 yıl hapis cezası verilip tutuklanmasının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı "Adalet Yürüyüşü" 25 gün sürecek. 432 kilometrelik yürüyüşe ilk günden itibaren destek veren Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin; CHP Menemen İlçe Başkanı Hürol Taklak, İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bir kez daha katıldığı yürüyüşte, binlerce vatandaşla birlikte ‘Adalet” sloganları attı.

 

Herkes için adaletin peşinde olduklarını söyleyen Başkan Tahir Şahin; “Bu ülkenin eşit yurttaşı olduğumuzu hatırlatmak için, toplumun her kesiminin özgürlüğü için yollardayız. Biz, herkes için adalet istiyoruz. 80 milyon, bir arada ve huzur içinde yaşasın istiyoruz. 15 Haziran’da sayın Genel Başkanımızın yürüyüş talimatıyla çıktığımız bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz. Bilinçli bir şekilde, provokasyonlara gelmeden, hak, hukuk ve adalet diyerek örgütlü bir şekilde devam eden yürüyüşümüze destek veren yurttaşlarımızı yürekten kutluyorum. Hep birlikte bu güzel ülkemizde yanlış giden işlere ‘dur’ demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım bu örgütlü mücadelemiz sonuç verir ve bu güzel vatanımızda bir daha ‘adalet’ için hiç kimse yollara düşmek zorunda kalmaz.Yaşasın adalet” diye konuştu.

 

Tatil nedeniyle aksayan trafikte Kılıçdaroğlu ve korteje sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların ilgisinden de son derece memnun olduğunu söyleyen Başkan Şahin, bundan sonraki günlerde de yürüyüşe katılarak desteğini sürdüreceğini ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık