Ana Sayfa İZMİR Başkan Sesli Gece Mesaisinde

Başkan Sesli Gece Mesaisinde

Bayındır’ın Ergenli Mahallesi dün akşamüzeri yağan kuvvetli sağanak yağış sonrası derenin getirdiği toprak ile kanal ve köprülerin tıkanması sonucu taşkın yaşadı. Olayın haber alınması ile mahalleye giden Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli tüm gece boyunca çalışmaları yerinde takip ederek, gerekenin yapılması için talimatlar verdi

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2018 Cuma 15:38
Başkan Sesli Gece Mesaisinde

Bayındır’ın Ergenli Mahallesi dün akşamüzeri  yağan kuvvetli sağanak yağış sonrası derenin getirdiği toprak ile kanal ve köprülerin tıkanması sonucu taşkın yaşadı. Olayın haber alınması ile mahalleye giden Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli tüm gece boyunca çalışmaları yerinde takip ederek, gerekenin yapılması için talimatlar verdi. 

Kısa süren yağmura rağmen oluşan akıntı dere yataklarını aşarak yola ve bahçelere taştı.  Ancak olayda can ve mal kaybı yaşanmaması sevindirdi.

Benzer bir olayın aynı mahallede geçen sene de yaşandığını belirten Başkan Sesli şunları söyledi:  “Mahallemiz geçen sene de taşkın yaşamış ve ardından gerekli temizlik işlemleri yapılmış, önlemler alınmıştı. Yapılan o çalışmalar sayesinde bu sene taşkın can ve mal kaybı olmadan atlatıldı. En kısa sürede Ergenli Mahallemize ulaşarak gecenin geç saatlerine kadar canla başla çalışan İZSU ekiplerine teşekkür ederiz.”

Başkan Sesli, sabah Ergenli Mahallesine tekrar giderek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Bayındır Belediyesi’nin de destek verdiği İZSU ekipleri dün geceden beri çalışmalarına devam ediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık