Ana Sayfa İZMİR BAŞKAN UĞURLU, GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTU

BAŞKAN UĞURLU, GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTU

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Gençlik Kolları Başkanlığı için iftar programı düzenledi.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2017 Pazartesi 08:54
BAŞKAN UĞURLU, GENÇLERLE İFTARDA BULUŞTU

Kemalpaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla hem ilçe merkezinde hem de bağlı mahalllerde iftar programı düzenlenirken, belediyenin dünki iftar programı ise AK Parti il Gençlik Kolları Başkanlığı için oldu. Programa AK Parti İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Nükhet Hotar, Kerem Ali Sürekli, Gençlik Kolları İl Başkanı Adil Yüksel, AK Parti Kemalpaşa ilçe Başkanı Yaşar Kırkpınar, gençlik kolları üyeleri ve davetliler katıldı.

İftar sonrası konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, gençlerin çok kıymetli olduklarına vurgu yaparak, Türkiye’nin daha mürreffeh yarınlara ancak gençlerle birlikte ulaşabileceğine dikkat çekti. Uğurlu, “Bugün bizim için çok kıymetli olan gençlerimizle böyle mübarek bir ayda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Herzaman dile getirdiğim gibi gençler hem aydınlık yarınlar için hem de daha mürreffeh bir ülke için çok önemlidir. Bu acıdan gençlerimizle bir araya gelmek onlarla istişare etmek benim için çok anlamlıdır. Ayrıca gençlik kolları çok farklı bir hizmet nokasıdır. Çünkü kimse orada sabit kalmaz. Yaş geçince artık orada hizmet yapma şansınız yoktur. Bu acıdan sizler bu kadim halka hizmet etmek için çıktığınız bu yolda durmadan, bıkmadan ve usanmadan hizmet etmelisiniz” diye konuştu.

SÜREKLİ: BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜREDİYORUZ

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ise gençlerin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “Ramazan ayında gençlik kollarımız iftarda başka sahurda başka programlar düzenliyorlar. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Azim ve gayretle çalışarak hizmet ediyorlar. Bu anlamda bizim için çok kıymetli işlere imza atıyorlar. Sadece ramazan ayında değil herzaman güzel işler yapan arkadaşlarımıza ve bizleri bu anlamlı günde bir araya getiren belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HOTAR: GENÇLERİMİZ ZAMAN ZAMAN SIKINTI ÇEKTİLER

AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar ise, bu kutlu davaya hizmet ederken yaşadıkları sıkıntılara değindi. Hotar, “Her dönemde olduğu gibi referandum sürecinde de genç kardeşlerimiz üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptılar. Ama bu çalışmaları yaparken neler yaşadıklarına bizzat şahit olduk. Oldukça sıkıntılı süreçlerden geçtiler ama yılmadan usanmadan çalışmaya devam ettiler. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. Ayrıca geçmişte gençlik kolları başkanlığı yapmış şuan ise Kemalpaşa ilçemize belediye başkanı olarak hizmet veren Başkanımız Arif uğurlu’yu da bu anlamlı davranışından ötürü tebrik ediyorum” dedi.

Program Kemalpaşa’da Köse ve Değirmenci ailelerine yapılan ev ziyaretinin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık