Ana Sayfa GÜNDEM Başkan Uğurlu’dan Bayram Mesajı

Başkan Uğurlu’dan Bayram Mesajı

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Ramazan ayının sosyal yaraları sarmak için büyük fırsatlar sunduğunu ve ibadetle geçen günlerin ardından bayrama erişildiğini ifade etti.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2017 Cumartesi 15:40
Başkan Uğurlu’dan Bayram Mesajı

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Ramazan Bayramı’nın, dostlukların pekiştirilmesi, küskünlüklerin sona erdirilmesi, insanların arasındaki sevgi ve saygı köprülerinin kurulduğu müstesna günler olduğunu vurguladı. Uğurlu, rahmet, mağfiret ve ebedi azaptan kurtuluş kapılarının sonuna kadar açık olduğu ramazan ayının manevi atmosferinde ruhunu arındıran insanların, sevdikleriyle huzurlu ve güzel bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Uğurlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kur’an’la, oruçla, fıtır sadakasıyla, zekatla bedenimizi ve ruhumuzu arındırdık, Rabbimize yakınlaşmaya gayret gösterdik. Ramazan ayı boyunca hep birlikte irade eğitiminden geçtik, irademizi heva ve heveslerimizin, arzu ve isteklerimizin kölesi olmaktan kurtardık. Şimdi şükretme ve sevincimizi, neşemizi, huzurumuzu birbirimizle paylaşma zamanı. Bayramlar, Müslüman olma ve Müslüman kalma şuurumuzun canlandığı, iman kardeşliğinin yeryüzünün bambaşka noktalarında yeniden tezahür ettiği nadide zaman dilimleridir. Bayramlar alelade tatil günleri değil, zamanın en kıymetli duraklarıdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Kemalpaşalı hemşerilerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan'dan 55 şehirde seçim mitingi

Erdoğan'dan 55 şehirde seçim mitingi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık