Ana Sayfa İZMİR Başkan Vekili Özlem Katırcı ve Meclis üyeleri iftar çadırlarında

Başkan Vekili Özlem Katırcı ve Meclis üyeleri iftar çadırlarında

Ödemiş Belediye Başkan Vekili Özlem Katırcı, ramazanın ilk günlerinde meclis üyeleriyle birlikte iftar çadırlarında vatandaşlarla biraraya geldi. İftar çadırlarında dağıtılan yemeklerin hazırlanışını yakından takip eden Özlem Katırcı, hayırseverlere teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2016 Perşembe 18:00

Başkan Vekili Özlem Katırcı ve Meclis üyeleri iftar çadırlarında

Ödemiş Belediye Başkan Vekili Özlem Katırcı, ramazanın ilk günlerinde meclis üyeleriyle birlikte iftar çadırlarında vatandaşlarla biraraya geldi. İftar çadırlarında dağıtılan yemeklerin hazırlanışını yakından takip eden Özlem Katırcı,  hayırseverlere teşekkür etti.

Ödemiş Belediyesi; birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olan Ramazanda 6 ayrı bölgede iftar çadırları kurdu. Hayırsever vatandaşların katkılarıyla hazırlanan iftar sofralarından günde yaklaşık 4000-4500 kişi  faydalanmaktadır. Ramazanın ilk günlerinde iftar çadırlarını dolaşan Başkan Vekili Özlem Katırcı, Başkan Yarımcısı Sibel Özbudak ile birlikte yemeklerin hazırlanıldığı alanda iftar menüleri inceleyerek, hijyen kontrollerini yaptı.  Özlem Katırcı; “Belediyemiz tarafından kurulan iftar çadırlarında her gün binlerce kişiyi buluşturuyoruz. Hayırseverlerimizin katkılarıyla hazırlanan yemeklerimiz, hijyenik bir ortamda profesyonel bir ekiple hazırlanıyor. Bu yıl ilk kez hijyen açısından daha uygun olan köpük tabldot uygulamasına geçtik. Vatandaşlarımızda çok memnun. Hayırseverlerimize çok teşekkür ediyor, katkılarının devamını bekliyoruz” dedi.

Başkan vekili Özlem Katırcı, meclis üyeleri Yasemin Bezmez, Şakir Gelen, Zekeriya Karabıyık ve Selahattin Kundak ile birlikte iftarı Hükümet Meydanı önünde kurulan iftar çadırında yaptı.

Ramazan Sokağındaki gösteriler ertelendi

Bu yıl ikincisi kurulan Ramazan Sokağı açılışı İstanbul’da meydana gelen terör olayları nedeniyle iptal edildi.  Ramazan Sokağı etkinlikleri kapsamında yer alan gösteri ve dinletiler ise Cuma gününden itibaren yapılmaya başlayacak. Sergiler ise açık durumda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık