Ana Sayfa GÜNDEM "BAYRAKLI KADINLARI REİSİN YOLUNDA"

"BAYRAKLI KADINLARI REİSİN YOLUNDA"

Bayraklı Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatından, geçmiş dönem ilçe yönetim kurulu üyesi İpek Kurt ile yaptığımız sohbette gazetemize kadın kollarıyla ilgili şu bilgilere yer vermiştir.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2018 Cumartesi 11:59

Bayraklı Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatından, geçmiş dönem ilçe yönetim kurulu üyesi İpek Kurt ila yaptığımız suhbette gazetemize kadın kollarıyla ilgili şu bilgilere yer vermiştir.


"Bayraklı ilçesinde siyasette teşkilatın bel kemiği olan kadın kolları mahalle başkanları Ak Parti Bayraklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sn.Şifa Küçük Arslataş başkanlığında düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldiler. Programa İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Sn.Dilek Yıldız Büyükdağ'da katılım sağladı.


Mahalle başkanlarının önemini özellikle dile getiren Kadın Kolları İlçe Başkanı Sn.Şifa Küçük Arslantaş programa katılanlara hitaben yapmış olduğu konuşmasının ardından onure etmek amacıyla başlattığı ve bu amaç üzerine hazırlattığı plaketleri mahalle başkanlarına teslim etti.
"Mahalle başkanlarım benim için, davamız için her zaman büyük önem taşımaktadır.Özelliklede seçim süreçlerinde mahallelerde ikamet eden vatandaşlarımıza ulaşmamızı sağlayan en önemli unsurlardır.Yönetimimle ve kadın kolları mahalle başkanlarımla yapmış olduğumuz koordineli çalışmalarla bir çok başarılı işler ortaya koyduk.Biz birlik içinde olmaya devam ettikçe bu başarılı çalışmalarımız artarak devam edecektir.Bu çalışmalarda emeği geçen siz mahalle başkanlarıma ve sizinle birlikte hareket eden yönetimlerinize bir kez daha teşekkür ederim."


Programda konuşma yapan İl Kadın Kolları Başkanı Sn.Dilek Yıldız Büyükdağ, seçimlerde kadınlarımızın fedakarlığını ve önemini dile getirdi.


"Cumhurbaşkanımız siyasette kadınlarımız daha fazla aktif olmasını her daim istemiştir. Bugün partimiz seçimlerden zaferle çıkıyorsa bunda kadınlarımızın çalışmaları ve göstermiş oldukları fedakarlıkların büyük önemi vardır." dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oğlunu piton saldırısından kurtardı

Oğlunu piton saldırısından kurtardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık