Ana Sayfa İZMİR BAYRAKLI KADINLARI ZİRVEDEN İNMİYOR

BAYRAKLI KADINLARI ZİRVEDEN İNMİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Bayraklı kadın kolları ilçe başkanlığınca hemen her gün bir etkinlik düzenlenerek başarı çitası daima zirvede tutuluyor.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2017 Cumartesi 23:23
BAYRAKLI KADINLARI ZİRVEDEN İNMİYOR

  Adalet ve Kalkınma Partisi Bayraklı kadın kolları ilçe başkanlığınca hemen her gün bir etkinlik düzenleyerek başarı çitası daima zirvede tutuluyor.

Ak Parti İzmir Kadın Kolları İl Başkanı Gözd Keskin ve ekibi Bayraklı Kadın Kolları İlçe Başkanlığının yapmış olduğu "Organ Bağışı" kampanyaları ve bağışlarla ilgi bilgilendirme toplantısına katılım sağladı.

Kadın kolları ilçe başkanı Dilek Yıldız, göreve geldiğinden beri yaptığı çalışmalar ve düzenlediği çeşitli etkinliklerle adından sıkça söz ettirir hale geldi, onun bu başarısında “Ailem” dediği yönetim kurulu üyelerinin de inanç ve azimle çalışmaları, çok büyük fedakarlıkları gözlerini kırpmadan yapmalarının da etkisi büyük .

  Geçtiğimiz hafta içerisinde İlçe Sağlık müdürlüğü toplantı salonun da yapılan organ bağışı ile kurtarılacak hayatlar konusunda ilçe halkı ve üyeler bilgilendirilerek , bağış konusunda mevcut korkular ve yanlış bilgiler giderildi.

   Hafta sonu bir okulun  konferans salonunda düzenlenen, Ak Parti Çaymahalle’si, mahalle başkanı Enver Adıgüzel organizasyonunda, üyelerin ve vatandaşların seçimler konusunda aydınlatılması için yapılan toplantıya katılım yoğundu, üyelerin ve vatandaşların ilgi gösterdiği toplantıya konuk olarak katılan,

ilçe başkanı Özgür Hızal, Bayraklı Belediye Meclis üyeleri Kemal Büyük Kesim, Latif Aydemir, Tarkan Düzman, Adalet ve  Kalkınma Partisi İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ile birlikte ilginin odağı haline geldiler, vatandaşlar ve üyeler onlarla  birlikte resim çektirmek için adeta yarıştılar.

  Çaymahallesi Mahalle başkanı Enver Adıgüzel, ailesiyle birlikte çalışarak mahallesinde zirveye ulaşmayı başaran ender başkanlardan biri her yaptığı çalışma ile  manşetlere yerleşen Adıgüzel’in yaptığı etkinlik ve çalışmalar il yönetimi tarafından da takdir ile karşılanıyor hatta kendisine “Çaymahallesi İl Başkanı” lakabı da takılmış durumda.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KARŞIYAKA’LI KANARYA SEVERLER’E KANARYA EĞİTİMİ

KARŞIYAKA’LI KANARYA SEVERLER’E KANARYA EĞİTİMİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık