Ana Sayfa İZMİR Bayraklı’da Ramazan birlikteliği

Bayraklı’da Ramazan birlikteliği

Bayraklı Belediyesi, Ramazan ayında 6 noktada kurduğu iftar çadırları ile günde 3 bin kişiyi misafir ediyor. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da iftar çadırlarında vatandaşlarla birlikte oluyor. Öte yandan teravih namazı öncesi ve sonrası farklı camilerde ikram araçlarından cemaate sıcak çay ve meyve suyu ikram ediliyor.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2017 Cuma 09:50
Bayraklı’da Ramazan birlikteliği

Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan’da Bayraklı Belediyesi kurduğu iftar sofralarında binlerce vatandaşı ağırlıyor. Birbirlerini tanıyan tanımayan vatandaşlar aynı sofrayı paylaşıyor, birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşıyor. Ayrıca teravih namazı öncesi ve sonrası cami cemaatine ikram araçları ile sıcak çay ve soğuk meyve suyu çeşitleri ikram ediliyor. Belediyenin bu hizmeti vatandaşlar tarafından takdir görüyor.  

 

RAMAZAN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ

 

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizin faklı noktalarında iftar çadırları kurduk. Her gün 3 bin vatandaşımızı misafir etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çadırlarımıza gelenler sıcak yemeklerini alarak, oruçlarını açıyor. Bizler de birlik, beraberlik, dayanışma duygularını içinde barındıran Ramazan ayının sevincini hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz” dedi.

 

6 FARKLI NOKTADA İFTAR ÇADIRI

 

Bayraklı’da Ramazan çadırları; Bayraklı Merkez Mahallesi, (Şehit Hakan Uysal Sokağı Futbol Sahası) Osmangazi Mahallesi (İbrahim Ethem Caddesi No:35), Alparslan Mahallesi (Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri), Nafiz Gürman Mahallesi (Taziye Evi- Kubilay Caddesi No:73), Yamanlar Mahallesi (Üç Fidan Anıtı- 7348 Sokak Nazım Hikmet Rekreasyon Alanı), Gümüşpala Mahallesi (7037 sokak No:49/A) kuruldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık