Ana Sayfa İZMİR Bayraklı'nın Genç halkın sözcüsü meclis üyesi adayı geliyor

Bayraklı'nın Genç halkın sözcüsü meclis üyesi adayı geliyor

Bayraklı adayı SERDAL SANDAL olduktan sonra gözler meclis üyesi adayları kim olcak

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2019 Perşembe 14:23
Bayraklı'nın Genç halkın sözcüsü meclis üyesi adayı geliyor

Bayraklının başkanı belli oldu Sıra Meclis’te genç bir aday o Adı Serkan Arda 2008 de bayraklı ayrılırken kazanılmaz denilen yerde gece gündüz sokaklarında kimsenin giremediği mahallelerinde bayrağını afişini asıp vatandaşların kalbine girdi.

Cumhuriyet Halk Partisin Bayraklıda kazanılmasında payı olan emeği olan alın teri olan bir genç, 2009 da gençlik kolları yönetimde görev alıp mahalle temsilciliği seçilerek gelen ilk gençlik kolları başkanlığı yapıp çok ciddi çalışmaları olan bayraklıda ismi parlayan 4 dönem ilçe kongre Delegesi 3 dönem il kongre Delegesi olan Nevzat kavaların listesinde yönetime aday olup az bir oyla yönetime giremedi pes etmemesi mücadelesi azmi ile Bayraklıda takdiri toplayan Serkan Arda partisinin iktidar olması için gece gündüz partisine emek verip mücadele etti.

En son İl Delegesi olmamasına rağmen İzmir’in en yüksek oyunu alıp il disiplin kurulu üyeliğine Seçildi Cumhurbaşkanı seçimlerinde Muharrem incenin yaptığı 12 mitinge katılıp destek verdi millet vekilleri ile sokaklarda broşür dağıtıp partisine oy istedi şimdi bayraklıdan meslis Üyesi aday adayı bu kadar emeği olan genç aktif üretken biri bence o görevi hakettiğine inanıyoruz. Bayraklı halkının sesi örgütün nefesi olacağı şimdiden belli. Yolu açık olsun.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık