Ana Sayfa İZMİR Bayramda Hasta ve hasta yakınları ile sağlık çalışanları unutulmadı.

Bayramda Hasta ve hasta yakınları ile sağlık çalışanları unutulmadı.

Kurban Bayramı boyunca Sağlık Bakanlığı’nın “81 İl 81 Ziyaret” projesi kapsamında üst düzey yöneticilerinin tüm Türkiye genelinde ziyaretleri gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2017 Salı 13:05
Bayramda Hasta ve hasta yakınları ile sağlık çalışanları unutulmadı.

Bu kapsamda , İzmir'de de  Aile Hekimliği Daire Başkanı  Sayın Mahmut Biçe İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde   sağlık çalışanlarının ve hastaların bayramlarını tebrik ettiler.

 Aile Hekimliği Daire Başkanı    Mahmut Biçe’ye Hastane ziyaretinde  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr.Utku Eser eşlik etti. Hastalar gerçekleştirilen  ziyaretten oldukça memnun kaldılar.Bayram günü hastanede olmaktan duydukları üzüntülerini bir nebzede olsa attıklarını moral bulduklarını belirtiler.

Aile Hekimliği Daire Başkanı    Mahmut Biçe  Acil Servis, Yoğun Bakım ve tüm yataklı kliniklerinde hasta ve yakınlarını ziyaret etti. Hem hasta ve yakınlarıyla hem de sağlık çalışanlarıyla tek tek bayramlaşarak iyi dileklerde bulunan   Biçe Bakanlığımız ve buradaki tüm sağlık çalışanlarımız sizler için nöbetteyiz. Sizlere Sağlık Bakanımızın selamlarını getirdim, Mübarek Kurban Bayramınızı en içten duygularımızla kutluyorum. Emin ellerdesiniz hepinize acil şifalar diliyorum.” dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık