Ana Sayfa İZMİR BERGAMA AKİF ERSEZGİN ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

BERGAMA AKİF ERSEZGİN ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

İzmir'in Bergama lisesinde eğitim veren Bergama Akif Ersezgin Anadolu Lisesinin mezuniyet töreni 22 05 2017 Pazartesi günü Saat 20 00 'da okul bahçesinde yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:27
BERGAMA AKİF ERSEZGİN ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Cevdet ŞEN / KINIK

Mezuniyet törenine Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan, Milli Eğitim Müdürü  Nuri Kiraz,Okul Müdürü Serkan Sipahi,veliler katıldı.

Okul Müdürü Serkan Sipahi yaptığı konuşmada '22 yıl önce eğitim ve öğretime başlayan okulumuzdan 18 dönem öğrencileri mezun etmenin gururunu yaşıyoruz bu mezunların başarısında emeği olan Öğretmen arkadaşlarımız ve siz değerlli veli,lerimize şükranlarımı sunuyorum ve öğrencilerimizin bundan sonraki eğitim hayatlarında Akif Ersezgin Anadolu Lisesinden aldıkları bilgi,disiplin ve ahlak ile başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum.dedi.

Okulun bu yıl ilk defa düzenlediği Fen ve Matematik olimpiyatlarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından okulu başarı ile bitiren öğrencilere onur belgeleri okul müdürü Serkan Sipahi tarafından verildi.Halk oyunları gösterisi ve okulun müzik grubunun konserinin ardından mezun öğrencilere diplomaları okul öğretmenleri tarafından verildi.

Mezun olan öğrenciler arasında yer alan Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan'ın oğru Ömer Faruk Canatan'ın diplomasını babası Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan verdi Mezuniyet töreni öğrencilerin kep atması ve eğlencesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

İSTANBUL AĞAÇ A.Ş’DEN ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİNE DESTEK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık