Ana Sayfa İZMİR Bornova’da yağmura rağmen Göztepe coşkusu

Bornova’da yağmura rağmen Göztepe coşkusu

Göztepe taraftarları Bornova Cumhuriyet Meydanı’na kurulan dev ekranlardan Boluspor maçını yağmur altında izledi. Yüzlerce Göztepeli Meydanı karnaval alanına çevirdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da bu coşkuya ortak oldu.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2017 Salı 18:47
Bornova’da yağmura rağmen Göztepe coşkusu

Bornova Stadı’nda oynadığı maçlarda Göztepe’yi hiç yalnız bırakmayan Bornovalılar zorlu Boluspor Maçı’nda da yağmura rağmen bir araya geldi. Bornova Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’na kurduğu dev ekrandan Göztepe-Boluspor Maçını izleyen Bornovalılar adeta takımlarının yanındaymış gibi coşku yaşadı. Şiddetli yağmura rağmen Meydanı dolduran yüzlerce Göztepeli takımlarına destek oldu.
 
Göztepe taraftarını Cumhuriyet Meydanı’nda da yalnız bırakmayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da maçı orada izledi. Göztepe’nin maçtan 2-0 galip ayrılması ile Meydanı bir karnaval yerine çeviren Göztepeliler büyük sevinç yaşadı. Başkan Olgun Atila da bu büyük sevince ortak oldu. Taraftarlarla birlikte Göztepe Bayrağı da sallayan Başkan Atila büyük coşku yaşadı.
 
Bornova Stadı’nda başlayan Göztepe’nin mücadelesinin Süper Lig yolunda en üst noktaya geldiğini hatırlatan Başkan Atila, “Göztepemizin Süper Lig’e çıkması için sadece 90 dakika kaldı. Biz buna yürekten inanıyoruz. Nasıl ki, İzmir’in stat sorunu Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yaptığımız Bornova Stadı ile çözülmüşse, kentimizin Süper Lig’deki takım eksiği de Göztepimizin çıkması ile sona erecektir. Bu yolda sonuna kadar takımımızın yanında yer alacağız” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bornova’da yatırım dönemi

Bornova’da yatırım dönemi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık