Ana Sayfa GÜNDEM BU CHP, ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP DEĞİL 

BU CHP, ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP DEĞİL 

AK Partili vekillerin teşekkür turunda ikinci gün mesaisi İzmirliler CHP'ye tahammül etmeyecek  CHP'nin genleriyle oynandı, ambalajı farklı içi farklı! 

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2018 Cumartesi 14:28
BU CHP, ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP DEĞİL 

AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Cemal Bekle teşekkür turlarında ikinci gün mesaisini gerçekleştirdi. Konak, Karabağlar, Buca ve Menderes'e giden vekiller, teşkilat mensuplarıyla buluştu. 

YEREL SEÇİM HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Teşkilatların her bir kademesinde görev yapan üyelerine 24 Haziran seçimlerinde gösterdikleri gayretli çalışmalardan ötürü teşekkür eden AK Partili vekiller, milletin verdiği desteğin çok anlamlı olduğunu belirttiler. Milletin sevgisine ve güvenine layık olabilmek için her zaman olduğu gibi daha çok gayret göstererek ter dökeceklerini ve mücadele edeceklerini vurgulayan vekiller, yerel seçim hazırlıklarına da şimdiden başladıklarının altını çizdiler. Milletin sandıkta tercihini 16 yıldır olduğu gibi bu defa da kavgadan değil hizmetten yana kulanarak 'durmak yok yola devam' mesajı verdiğini hatırlatan AK Partili vekiller, milletin sandıkta verdiği güçle Türkiye'yi 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştırma yönünde gayret göstereceklerini söylediler. 

BU CHP, ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP DEĞİL 

Ziyaretlerde konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, CHP'nin hiçbir meselede yerli ve milli bir duruş sergilemediğini belirtti. Anamuhalefet partisinin içine HDP kaçtığını ifade eden Kaya, "CHP halkta karşılık bulan politikalar üretemiyor, önce gerilim yaratıyor sonrasında ise kendi yarattığı gerilimden siyasal sonuç çıkarmaya çalışıyor. Ülkenin anamuhalefet partisinin yerli ve milli olması gerekiyor. Ancak CHP ne yazık ki yerli de milli de olamaz. Acı ama gerçek. Çünkü 2010'da CHP'de sadece bir lider değişimi yaşanmadı, CHP'nin genleriyle oynandı. CHP tam da bu günler için dizayn edildi. CHP'nin ambalajı farklı içi farklıdır. CHP'nin içine HDP kaçmıştır. Eskiden CHP'liler bir seçim öncesinde ilk ziyaretlerini Anıtkabir'e yaparlardı, şimdi gelinen noktada ise seçim kampanyalarının startını HDP'li Selahattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret ederek verdiklerini görüyoruz.

CHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu CHP değildir. İzmirli hemşehrilerimiz de bunun çok iyi farkındadır. CHP üst yönetimi genel seçim öncesinde Akşener'in partisine milletvekillerini göndererek kiralık milletvekili pozisyonunun ortaya çıkmasına neden oldular, genel seçimde de HDP'nin barajı geçmesi için oylarını kiraladılar. Devletin ve milletin karşısında konumlanan bu CHP'ye İzmirliler artık tahammül etmeyecektir" şeklinde konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYDA MAÇ: “ŞANLI TARİHİMİZ STADIMIZLA YAŞAYACAK”

AYDA MAÇ: “ŞANLI TARİHİMİZ STADIMIZLA YAŞAYACAK”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık