Ana Sayfa GÜNDEM BU EKİBİN REKORU KIRILAMIYOR

BU EKİBİN REKORU KIRILAMIYOR

Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır. Adalet ve Kalkınma Partisi, Narlıdere ilçe başkanı Aslan Bilgi, oluşturduğu A takımında bayanların çokluğu ile dikkatleri çekerken şu sözlere yer veriyor.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 09:56
BU EKİBİN REKORU KIRILAMIYOR

Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır. Adalet ve Kalkınma Partisi, Narlıdere ilçe başkanı Aslan Bilgi, oluşturduğu A takımında bayanların çokluğu ile dikkatleri çekerken şu sözlere yer veriyor. “Partimizin kurucu genel başkanı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, henüz teşkilatımızın kurulma aşamasında, bu davaya gönül veren ve verecek olan herkese “Siyaseti Kadınsız Düşünmek, Hayatı Yarım Algılamaktır” demişti.

  

Bizde kadın Kolları Yok !

 

   “Reisimizin bu sözünü, kendimize pusula yaptık, kadın, erkek ayırımı yapmadan, tüm teşkilatımla, omuz, omuza, kol, kola, ahenkle, uyumla, azimle ve ölümüne inancımızla, çalışıyoruz ve bu can, bu bedende kaldığı müddetçe de çalışmaya devam edeceğiz.

   Asil yedek ayırımı da yapmıyoruz, üye olan herkes, teşkilatımın ana kademesini oluşturan bir omurga gibidir, görev paylaşımı yapar, yardımlaşarak çalışırız. Kapımız her kesime açıktır, ilçemize gelen, hangi düşünceden olursa, olsun, ayırım yapmadan, tüm vatandaşlarımızın sorunlarına sahip çıkar, çözüm bulmak için, üstün bir gayret ile çalışırız, hangi siyasi düşünceden olursa, olsun herkes bizim için eşittir.

Dört Yılda Dört Bin İnsanımızı İş Sahibi Yaptık

 

İlçemize gelenlerin büyük çoğunluğu, evlerini geçindirmek için, iş talebiyle gelenlerden oluşuyor, insan hakları birim başkanım Beyhan Özbucak ve yardımcısı Filiz Öber, çok titiz bir çalışma ile, gelenlerin CV lerini alarak, ilgili dosyaya aktarıyor, not alıyorlar, bize gelen işçi taleplerini değerlendirerek, müracaat edenlere en uygun çalışma ortamını ayarlayıp, kişilere geri dönüş yapıyorlar.

Bu tempo ile dört yıl içerisinde, Dört Binden fazla insanımıza, iş, ekmek kapısı açmanın mutluluk ve huzurunu yaşıyoruz, bundan sonra da sloganımız Durmak Yok, Yola Son Sürat Devam” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık