Ana Sayfa İZMİR Çapacızade İlköğretim Okulu Öğrencileri Kültürpark’ta Piknikte

Çapacızade İlköğretim Okulu Öğrencileri Kültürpark’ta Piknikte

Çapacızade İlköğretim Okulu öğrencileri, 2015-2016 eğitim yılının yorgunluğunu Ödemiş Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen piknikte attı. Coşkuyla eğlenen çocukları Belediye Başkanı Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem yalnız bırakmadı.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2016 Perşembe 18:31
Çapacızade İlköğretim Okulu Öğrencileri Kültürpark’ta  Piknikte

Çapacızade İlköğretim Okulu öğrencileri, 2015-2016 eğitim yılının yorgunluğunu Ödemiş Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen piknikte attı. Coşkuyla eğlenen çocukları Belediye Başkanı Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem yalnız bırakmadı.

 

Ödemiş Belediyesi, merkeze uzak mahallerdeki öğrencilerin sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla belirli periyotlarla etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler kapsamında Çapacızade İlköğretim Okulu öğrencilerine 125. Yıl Kültürparkta piknik organize edildi. Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, eşi Nevin Badem, meclis üyesi İpek Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özbudak, daire müdürlerinin katıldığı organizasyonda çocuklar birbirinden güzel gösteriler sergiledi.

Okul Müdürü Ayhan Sümengen yaptığı konuşmada Belediye Başkanına teşekkür etti. Sümengen; “Okulumuzun fiziki görünümü için boya badana işleri, bahçe düzeni gibi çalışmalarını yapan belediyemize teşekkür için gittiğimizde  Başkanımız çocuklarımıza piknik sözü vermişti. Bugün o sözü gerçekleştiriyoruz. Okulumuzda 170 öğrencimiz var. Aralarında bugün burayı ilk kez görenler de oldu. Başkanımıza ve belediyemize katkı ve desteğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Mahmut Badem; "Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimine, sosyal yaşantısına katkı sağlamak üzere imkanlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyor, her zaman yanlarında oluyoruz. Okulların ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Bugün sizlere bir müjde vermek istiyorum. Okulunuzun önündeki boş arazide kapalı bir salon yapılması için çalışmalar yapıyoruz. Hem düğün salonu hem de sizlerin faydalanabileceği bir alan olacak. Kamulaştırma çalışmaları tamamlanmak üzere. Kısa sürede hizmetinize sunacağız” dedi.

Gün boyu Kültürpark’ta doyasıya eğlenen çocuklar, konuklara halkoyunları gösterilerini sundu. Anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı oyunlar, beğeniyle izlendi. Ödemiş Belediyesi tüm çocuklara tatil kitabı hediye etti. 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DİKKAT SU KESİNTİSİ

DİKKAT SU KESİNTİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık