Ana Sayfa GÜNDEM CHP Nazilli ilçe yönetimi görevden alındı!

CHP Nazilli ilçe yönetimi görevden alındı!

CHP Nazilli ilçe yönetimi görevden alındı. CHP Aydın İl Sekreteri Okan Kılıç konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2019 Cuma 18:01
CHP Nazilli ilçe yönetimi görevden alındı!

CHP Nazilli ilçe yönetimi görevden alındı. CHP Aydın İl Sekreteri Okan Kılıç konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. CHP Aydın İl Sekreteri Okan Kılıç, yaptığı açıklamada, CHP'nin şahısların kişisel emellerine göre hareket etmediğini, yüce bir amaç için kurulduğunu kaydetti.

Kılıç, seçim sürecinde Cumhur İttifakı'na karşı herkesin bir arada ve omuz omuza hareket etmesi gerektiğini belirterek "günün bireysel beklenti ve çıkar günü değil, birlik günü" olduğunu ifade etti.

Yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlandıklarını aktaran Kılıç, şöyle devam etti: "Genel merkezimizin almış olduğu kararlar neticesinde örgüt kültürüne ve parti tüzüğüne uygun düşmeyen, aykırı davranışlarda bulunan Nazilli ilçe örgütümüz il yönetim kurulu kararıyla görevden alınmıştır. Partimizin güçlü ve uyumlu bir şekilde yerel seçim çalışmalarına devam edebilmesi için önümüzdeki günlerde ortak akılla, dinamik ve güçlü bir Nazilli örgütünü kuracağız. Hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisi davasına, Türkiye Cumhuriyeti sevdasıyla sahip çıkacağız." 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kocamaz: Seçim Kurulu ve mahkemelere güveniyoruz

Kocamaz: Seçim Kurulu ve mahkemelere güveniyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık