Ana Sayfa İZMİR CHP'li Kayalar İlçeye barışı getireceğiz

CHP'li Kayalar İlçeye barışı getireceğiz

CHP Menderes Belediye Başkan adayı, Gümüldür ve Özdere ziyaretinde vatandaşlarla buluştu, istekleri not etti. Halktan en çok, spor tesisi, park, kafe ve 24 saat açık poliklinik talebi geldi

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2019 Çarşamba 15:22
CHP'li Kayalar İlçeye barışı getireceğiz

Menderes Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar; CHP İlçe yönetimi, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleriyle birlikte, Gümüldür ve Özdere'yi ziyaret etti. Gümüldür'deki esnaflarla buluşan Kayalar, kendisinden halı saha isteyen gençlere "Başkan seçildiğimde, en kısa zamanda halı sahayı hizmetinize sunacağım" sözü verdi. Esnaf, son 5 yılda belediyenin kaldırım boyamaktan başka bir şey yapmadığını belirterek, "Her yağmurda iş yerlerimiz sular altında kalıyor. Bizi bu çaresizlikten kurtarın" diye haykırdı.

1-(1)-004.jpg

İlçeye barışı getireceğiz

Atatürkçü Düşünce Derneği Özdere Şubesi Başkanı Ayşe Solmaz Eren ve üyeler tarafından coşkuyla karşılanan Mustafa Kayalar, ilçeye öncelikle barışı getireceklerini, insanların ayrımcılık ve huzursuzluktan bıktığını söyledi. 7 / 24 hizmet verecek poliklinik talebini de not eden Kayalar, bu konuda özel hastanelerle görüşme yapacağını açıkladı.  "Belediye buraya hizmet getirmiyor. Adeta mahrumiyet bölgesinde yaşıyoruz" diye yakınan vatandaşlar, Gümüldür ve Özdere'nin turizmden hak ettiği payı alması için çaba harcanmasını istedi.

3-375.jpg

5 yıldır hizmet gelmiyor

CHP adayı Mustafa Kayalar, daha sonra Girişimci Kadınlar ve Çevre derneklerini ziyaret etti, fikir alışverişinde bulundu. Pir Sultan Abdal Derneği Başkanı Ali Artuç da dernek üyeleriyle birlikte Kayalar ve beraberindeki grubu ağırladı. Gerçekçi projelerle Menderes ve köylerini ayağa kaldıracaklarını belirten Kayalar, "Oyumuz, CHP'yedir. Çünkü 5 yıldır en küçük bir hizmet görmedik" diyen vatandaşlara, bu destek için teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

MHP’li Dikmen; Karşıyaka’nın Sorunlarının Çözümü İçin Oylarınıza Talibiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık