Ana Sayfa İZMİR Çiğli’de Vezneler Hafta Sonu Açık

Çiğli’de Vezneler Hafta Sonu Açık

Emlak ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre, 31 Mayıs Salı günü sona eriyor. Vergisini ödemek isteyen vatandaşların mağdur olmaması için Çiğli Belediyesi, veznelerini hafta sonu da açık tutacak.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2016 Cuma 19:43
Çiğli’de Vezneler Hafta Sonu Açık

Emlak ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre, 31 Mayıs Salı  günü sona eriyor. Vergisini ödemek isteyen vatandaşların mağdur olmaması için Çiğli Belediyesi, veznelerini hafta sonu da açık tutacak. Çiğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri vatandaşların cezalı vergi ödememesi için veznelerin cumartesi ve pazar günü de hizmet vereceğini belirtti.

İnternetten Ödeme Kolaylığı Sunuluyor

2016 yılı Emlak ve İş yerleri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksitini ödemek isteyen vatandaşlar Çiğli Belediyesi veznelerinden işlem yapabilecekler. Hafta içi mesai saatleri boyunca hizmet verecek vezneler, vatandaşları mağdur etmemek için hafta sonları da açık kalacak. Vergi ödemelerini internet üzerinden yapmak isteyenler ise http://www.cigli.bel.tr/ebelediyem/ web adresinden online olarak yapabilecek. Bankalar aracılığı ile ödeme yapmak isteyen vatandaşlar ise TC kimlik veya vergi numarasıyla Vakıfbank TR28 0001 5001 5800 7294 2714 95 nolu hesaba tüm şubelerden, dileyen vatandaşlar da 678894 numaralı posta çeki hesabı üzerinden PTT aracılığıyla vergi borçlarını ödeyebilecek.

Vatandaşların ödeme yaparken dikkat etmesi gereken hususlar ise şöyle; Ad ve soyad yazılacak,  sicil numarası yazılacak ve vergi dönemi ile ve türü mutlaka belirtilece

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

KOCAOĞLU’dan Gönül Sofrası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık