Ana Sayfa İZMİR ÇOCUKLAR GELECEĞE UMUTLA BAKIYORLAR

ÇOCUKLAR GELECEĞE UMUTLA BAKIYORLAR

İnsan için Umut derneği onursal başkanı Menşure Gökçe dernek faaliyetlerine bir yenisini daha kattı yarıma muhtaç çocukların arasından seçilen

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2017 Pazartesi 01:26
ÇOCUKLAR GELECEĞE UMUTLA BAKIYORLAR

İnsan için Umut derneği onursal başkanı Menşure Gökçe dernek faaliyetlerine bir yenisini daha kattı yarıma muhtaç çocukların arasından seçilen 155 sünnet yaşına gelmiş çocuklar önce bir poliklinikye doktorların nezaretinde sünnetleri yaptırılarak erkekliğe ilk adımlarını atmış oldular.

  Konuyla ilgili olarak sorularımıza şu yanıtı verdi “İnsan İçin Umut Derneği olarak umut çocuklarının Sünnet şölenin yaptık.

En anlamlı programlarımız arasına bir yenisi daha eklendi elhamdülillah. Sünnet olan miniklerimizin vatanımıza, milletimize hayırlı evlat olmaları tek temennimiz. Rabbim ömürlerini bereketli ve hayırlı eylesin. İnsan için Umut Derneği, umut köprülerini kurmaya devam ediyor. Allah yâr ve yardımcıları olsun.

İnsan İçin Umut Derneği Başkanı Menşure Gökçe ‘’ 2013 yılından itibaren İzmir’de faaliyet gösteren derneğimiz insanların çeşitli ihtiyaçlarına ulaşmayı ve onlara farklıkonularda umut olmayı hedef edinmiştir. Bu amaçla yola çıktığımız derneğimiz, şimdide 20 çocuğumuzu iki farklı hastanede sünnet operasyonlarının gerçekleştirilmesine vesile oldu. ‘’Umut Çocukları’’ ismini verdiğimiz projemiz çerçevesinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak çocuklarımızı seçtik ve sünnetlerini büyük bir titizlikle yaptık” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kurban bağışları Dost Market aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacak

Kurban bağışları Dost Market aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık