Ana Sayfa İZMİR Cüceloğlu Point Bornova’da

Cüceloğlu Point Bornova’da

Cüceloğlu Point Bornova’da Okurlarıyla Buluşacak

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 07:35
Cüceloğlu Point Bornova’da

Ünlü Psikolog – Yazar Doğan Cüceloğlu, İzmir Point Bornova Alışveriş Merkezi’nde 'Evlenmeden Önce' adlı yeni kitabını imzalayacak.


İmza Günü etkinliği, Point Bornova D&R’da 14 Ocak Pazar günü 12.00 - 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. İletişim psikolojisi üzerine yayınladığı kitaplarıyla anne ve babaların yakından takip ettiği Cüceloğlu buluşmada ‘evlilik’ kurumu hakkında önemli bilgiler paylaşacak. İmza gününe tüm kitapseverler davet edildi.


Hakkımızda:
İlklerle dolu, İzmir’in en büyük karma yaşam projesi Point Bornova’da moda, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat bir araya geldi. Sadece bir alışveriş deneyimini değil, yepyeni bir dünyayı İzmir’e getiren, ilklerle dolu Point Bornova, ayrıcalıklarla dolu bir hayatı İzmirlilere sunuyor.
İzmir’de ilk mağazalarını açan 14 dünya markası ve birbirinden ayrıcalıklı 108 mağaza ile modanın yeni merkezi olan Point Bornova, İzmir’e ilk VIP sinemayı getiren, daha gerçekçi görüntülere, daha büyük perdeye ve 360 surround ses sistemine sahip MPX özellikli Cinemaximum, beyaz perdenin büyülü dünyasını Point Bornova’ya taşıyor. Birbirinden özel konserler, etkinlikler ve sergilere ev sahipliği de yapan Point Bornova çocukları da unutmuyor, çocuk oyun alanı BimBamBoo ile macera, eğlence ve eğitimi bir araya getirerek, miniklere ayrıcalıklı bir dünya yaratıyor.
Dünyayı İzmir'le buluşturan deniz, dağ ve şehir temalarıyla tasarlanan sıra dışı bir mimariye sahip, toplamda 285.000 m2 inşaat alanıyla İzmir’in en büyük karma yaşam projesi olan Point Bornova, 45 saniyede açılıp kapanabilen tavanıyla Türkiye’de eşi olmayan bir alışveriş keyfini dört mevsim sunuyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Aysun Önal Uyar 'Buca Yenilenmeli' Sloganıyla Yola Çıktı

Aysun Önal Uyar 'Buca Yenilenmeli' Sloganıyla Yola Çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık