Ana Sayfa TÜRKİYE Dernekler Federasyonu Gençlere Ardahan'ı Gezdirdi

Dernekler Federasyonu Gençlere Ardahan'ı Gezdirdi

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Gençlere Ardahan'ı Gezdirdi Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu 20 genci Ardahan’a getirerek turistik yerleri gezdirip yaz ve kış turizmi hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2018 Pazar 18:24
Dernekler Federasyonu  Gençlere Ardahan'ı Gezdirdi
Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu 20 genci Ardahan’a getirerek turistik yerleri gezdirip yaz ve kış turizmi hakkında bilgi verdi.

 Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu 20 genci Ardahan'a getirerek turistik yerleri gezdirip yaz ve kış turizmi hakkında bilgi verdi.

Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Ergüder Şimdi yapmış olduğu açıklamada "Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak Ardahanımızın tarihi ve turistik yerlerinin tanıtımı ve Türkiye'nin Edirne'den Kars'a değil Edirne'den Ardahan'a olduğunu anlatmak için dünya genelinde geziler düzenleyip tanıtımlar yapan tamamı gençlerden ve üniversite öğrencilerinden oluşan "Hadi Kalk Gidiyoruz" grubunu Ardahan'a getirdik. Kendilerine Ardahan'ı gezdirerek yaz ve kış turizmini anlattık. Bu grup Ardahan'ın tarihi ve turistik yerlerini gezip buraların tanıtımı hakkında gerekli bildirimleri sosyal medyadan ve kendi illerinde yapacaklar. Ankara Ardahan dernekler Federasyonu olarak bu tür organizasyonları ve ilimizin tanıtımı için ne gerekiyor ise onları yapmaya devam edeceğiz"...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık