Ana Sayfa İZMİR Doğalgaz Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Doğalgaz Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ödemiş’te yapımı hızla devam eden doğalgaz iletim hattı için Ödemişli mimar, mühendis ve müteahhitlerle toplantı yapıldı.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2016 Perşembe 00:57

Doğalgaz Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Doğalgaz Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ödemiş’te yapımı hızla devam eden doğalgaz iletim hattı için Ödemişli mimar, mühendis ve müteahhitlerle toplantı  yapıldı.

 

Ödemiş Belediye hizmet binasında yapılan toplantı İmar ve Şehircilik Müdürü Nermin Pervan başkanlığında yapıldı. Toplantıya Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ilçede hizmet veren mimar, mühendis ve müteahhitler katıldı.  Proje kapsamında kent merkezinde İzmir Gaz tarafından  iletim boru hatlarının yapımı devam ederken, mevcut yapıların ve yeni yapılacak olan yapılarda doğal gaz iç tesisat sisteminin ne şekilde yapılacağı hakkında bilgi verildi.

 

Yeni yapılacak yapılarda doğalgazla ısınma için yetki belgeli firmalarca projeler hazırlanacak. Hazırlanan projeler, İzmir Gaz A.Ş. tarafından uygunluğu onaylandıktan sonra ruhsat dosyası ile birlikte belediyeye teslim edilecek. Mevcut yapılarda da talep doğrultusunda yetki belgeli kuruluşlar tarafından proje hazırlatılıp, İZGAZ onayı alınması gerekmektedir. Bu onaylı proje belediyeye iletilerek tadilat ruhsatlarının düzenlenmesi gerekiyor.

 

Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde İzmir Gaz yetkililerinin de bulunduğu bir toplantı daha organize edilecek. Doğalgazın abone işlemleri, alt yapı çalışmaları, iç tesisat projeleri gibi konularında bilgiler verilecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DOĞANÇAY ŞENLİĞİ 4'ÜNCÜ YILINDA

DOĞANÇAY ŞENLİĞİ 4'ÜNCÜ YILINDA

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık