Ana Sayfa İZMİR Ege Olay Gazetesi 3 yaşında

Ege Olay Gazetesi 3 yaşında

24 Mayıs 2013 yılında yayın hayatına başlayan Ege Olay Gazetesi, doğru, tarafsız, ilkeli ve dürüst bir yayıncılık anlayışı ile 3’üncü yılı geride bıraktı.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2016 Çarşamba 20:46
Ege Olay Gazetesi 3 yaşında

İzmir’de yeni bir soluk olma adına Ege’deki Erzurumluların da manevi desteğini alarak yayın hayatına başlayan Ege Olay Gazetesi 3’üncü yılını geride bıraktı.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Taner Kılıç, “3 yıldır olduğu gibi bundan sonra da tarafsız ve objektif bir anlayışıyla okurlarımıza en iyisini en doğrusunu ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi

İlkelerinden hiçbir zaman taviz vermediklerini belirten Kılıç, gerek haber gerekse reklam anlamında kimsenin ekmeğine yağ sürmediklerini hatırlattı. Kısıtlı imkânlarla tarafsız bir yayın anlayışı sürdürdüklerini kaydeden Kılıç, “Mayıs 2013’te yayın hayatına başlayan Ege Olay Gazetesi bu yolda sapmadan istikrarlı bir şekilde devam edecektir.  Bize güç veren siz okurlarımızın da desteğiyle daha nice yıllara ulaşacağız. Bu durum benim için oldukça gurur verici bizimle bu yolda ilerleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek okurlarımıza teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Aziz Kocaoğlu'ndan açıklama

Başkan Aziz Kocaoğlu'ndan açıklama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık