Ana Sayfa GÜNDEM EMEKLİLERİMİZ AÇLIĞA MAHKÛM EDİLİYOR!

EMEKLİLERİMİZ AÇLIĞA MAHKÛM EDİLİYOR!

CHP KARŞIYAKA EMEKLİ SORUNLARINI MASAYA YATIRDI!.. CHP KARŞIYAKA İLÇE BAŞKANI YILDIRIM; EMEKLİLERİMİZ AÇLIĞA MAHKÛM EDİLİYOR!

Giriş Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 14:06
EMEKLİLERİMİZ AÇLIĞA MAHKÛM EDİLİYOR!

DOĞAN PREPOL / KARŞIYAKA

 

 

CHP Karşıyaka Emekli Komisyonunun düzenlediği ‘Mikro Filizler' konulu seminer İlçe Binası Ertam Özen Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

 

 

Sunumunu Ziraat Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Atilla Günay’ın yaptığı seminere çok sayıda Karşıyakalı ve emekli katıldı...

 

 

 

Seminerde emeklilerin zor şartlar altında hayatlarını idame ettirmeye çalıştıkları, ek iş yaparak kıt kanaat geçindikleri, zor şartlarda geçinmeye çalışan emeklilerin sağlıklı beslenemediği vurgusu yapılarak evlerinde yetiştirebilecekleri “Mikro Filizler” sayesinde hem çok ucuz hem de çok sağlıklı beslenebilecekleri anlatıldı.

 

CHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım;

 

 

 

 ” Emeklilerimiz bu toplumun en mağdur olan kesimi,  sağlıklı beslenebilmeleri için maaşlarının düşük olmaması gerekir. Yıllarca alın teri dökerek çalışan emeklinin evine bugün ayda iki yüz elli gram et giriyor mu? Emeklilerimiz organik gıdayla beslenebiliyor mu? Elbette hayır… Emekliler ülkemizde adeta açlığa terk edilmiş durumda…

 

 

 

Bizler emeklilerin refah içinde yaşamasını sağlamak zorundayız… Bizim iktidarımızda unutulan, göz ardı edilen emeklilerimiz hak ettikleri ilgiyi ve alakayı göreceklerdir” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Meteoroloji tarih verdi

Meteoroloji tarih verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık