Ana Sayfa MAGAZİN Gazeteci Burcu Taner Karatay Altın Kalem'i İzmir'e getirdi

Gazeteci Burcu Taner Karatay Altın Kalem'i İzmir'e getirdi

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Üyesi, Gazeteci Burcu Taner Karatay, Hürriyet Gazetesi'nde çalıştığı dönemde yaptığı "Kendi fabrikasında iş buldu" başlıklı haberiyle Ekonomi Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen Altın Kalemler Gazetecilik Yarışması'nda "Yerel Haber" kategorisinde birinci oldu ve Altın Kalem'i İzmir'e getirdi.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2016 Cuma 20:12
Gazeteci Burcu Taner Karatay Altın Kalem'i İzmir'e getirdi

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Üyesi, Gazeteci Burcu Taner Karatay, Hürriyet Gazetesi'nde çalıştığı dönemde yaptığı  "Kendi fabrikasında iş buldu" başlıklı haberiyle Ekonomi Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen Altın Kalemler Gazetecilik Yarışması'nda "Yerel Haber" kategorisinde birinci oldu ve Altın Kalem'i İzmir'e getirdi.

 

7. Altın Kalemler Gazetecilik Yarışması'nın ödül töreni Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın katılımıyla Ankara Wyndam Otel'de gerçekleştirildi. Ödül Töreni'nde 'Altın Kalem Gazetecilik Yarışması'nı kazanan isimler ödüllerine kavuştu. Burcu Taner Karatay ödülünü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı Faik Yavuz'un elinden aldı.

 

Ödül töreninde konuşan Burcu Taner Karatay, Ekonomi muhabirlerinin sayılar ve istatistikler dışında emek ve çalışma yaşamı da dahil pek çok sosyal konulara eğilmesi gerektiğini vurguladı. Karatay, "Kamu kesimindeki bürokrasinin boyutlarını ve Türkiye'nin en büyük sorunlarından işsizliği ele alan bu haberin ödüle layık bulunması da ayrıca mutluluk verici" dedi.

 

7. Altın Kalemler Gazetecilik Yarışması'nda İzmir'in güçlü kurumları Ege Serbest Bölge İşleticileri A.Ş. (ESBAŞ) ve Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (PETKİM)'de sponsorlar arasında yerini aldı. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık