Ana Sayfa İZMİR GELENEKSEL HAYIRA KONUK

GELENEKSEL HAYIRA KONUK

Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden kazasında, 14 kişinin hayatını kaybettiği İzmir'in Kınık ilçesine bağlı, Köseler Mahallesinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen maya hayrına katıldı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2016 Pazartesi 13:12
GELENEKSEL HAYIRA KONUK

Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden kazasında, 14  kişinin hayatını kaybettiği İzmir'in Kınık ilçesine bağlı, Köseler Mahallesinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen maya hayrına katıldı.

Cevdet ŞEN: Ege Metropol Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet, Ak Parti Kınık Gençlik Kolları Başkanı Halil barak, Ak Parti Kınık Kadın Kolları Başkanı Nadide Mutluer, ile birlikte Hayır yerine gelen Milletvekili Hamza Dağ ve Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer hayra gelen vatandaşlara balon ve şapka dağıttı.

 Bayanların sarma ikramından bolca alan Milletvekili Hamza Dağ, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ve yanındakiler  daha sonra vatandaşlarla birlikte yer sofrasına oturarak yemek yediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık