Ana Sayfa DÜNYA Grup ilişkiye girip...

Grup ilişkiye girip...

Ünlü üniversitenin yıl sonu partisinde skandal! Kaynak: Grup ilişkiye girip...

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:21
Grup ilişkiye girip...

 

Oxford Üniversitesi öğrencilerinin katıldığı yıl sonu partisinin görüntüleri dışarı sızdı. Skandal partide öğrenciler herkesin önünde cinsel ilişkiye girerken uyuşturucu satıcılarının önünde de kuyruklar oluştu.

İngiltere'nin köklü üniversitelerinden Oxford'un öğrencilerinin düzenlediği yıl sonu partisi ülkede olay yarattı. Yarı çıplak halde ormanlık alanda düzenlenen partiye gelen öğrenciler, grup cinsel ilişkiye girdi ve bol miktarda uyuşturucu tüketti.

UYUŞTURUCU SATICILARININ ÖNÜNDE KUYRUK OLUŞTU   Piers Gaveston Derneği tarafından düzenlenen yıllık partide canlı cinsel ilişki şovları düzenlenirken bölgede uyuşturucu satan yerel satıcıların önünde de kuyruk oluştu. UYUŞTURUCU SATICILARININ ÖNÜNDE KUYRUK OLUŞTU   Piers Gaveston Derneği tarafından düzenlenen yıllık partide canlı cinsel ilişki şovları düzenlenirken bölgede uyuşturucu satan yerel satıcıların önünde de kuyruk oluştu. Pagan temalı gizli etkinlik, öğrencilerden birinin ortamı cep telefonu ile görüntülemesi sonucu ortaya çıktı. Bazı kızların partiye tamamen çıplak geldiği ve geceyi o şekilde geçirdikleri öğrenildi. --3578861.jpeg   PAGAN TEMALI PARTİ   Skandal parti ülkede büyük tepkiye sebep oldu. Partinin sonlarında pagan geleneklerine uygun olarak hasır bir adam ateşe verildi.

Yerel halk, partinin düzenleneceği yere giden yarı çıplak öğrencilerden rahatsız olurken çoğu bu duruma tepki gösterdi. Öğrencileri diğer insanlara saygısızlıkla suçlayan bir kasabalı, "Kimsenin göğüs uçlarını görmek zorunda değiliz" diyerek duruma isyan etti.

--3578862.jpeg

HERKES SİZİN BİRLİKTE OLMAK İSTEMEYEBİLİR   Parti öncesi katılımcılara başkalarına saygı gösterme çağrısı yapıldı. "Herkes cinsel ilişkiye girmek istemeyebilir" denilerek öğrenicilere diğer insanların sınırlarına uyulması ve kimsenin bu konuda zorlanmaması tembihlendi. --3578860.jpeg ÜNLÜ ÜYELERİ DE VAR   Edward II'nin ünlü bir sevgilisinden alan Piers Gaveston Derneği, 1977 yılında kuruldu. Geleneksel olarak sadece erkeklere özel bir yemek kulübü olan derneğin Hugh Grant, Nigella Lawson ve Ian Hislop gibi ünlü üyeleri bulunuyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Türkiye güvenli bölgede yer almayacak

Türkiye güvenli bölgede yer almayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık