Ana Sayfa İZMİR GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ BUCA

GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ BUCA

Adalet ve Kalkınma Parti Buca ilçe Kadın Kolları Başkanı Zülfiye Ölmez Kula ve yönetim kurulu ilçe girilmedik sokak, çalınmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmadılar.

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2017 Pazartesi 19:19
GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ BUCA

EMİR ATİHAN / EGE METROPOL

    Adalet ve Kalkınma Parti Buca ilçe Kadın Kolları Başkanı Zülfiye Ölmez Kula ve yönetim kurulu ilçe girilmedik sokak, çalınmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmadılar.

   İzmir de ilk kez Kula’nın uyguladığı sistem oldukça ses getirdi ve verimli oldu, her Ramazan ayında adet olduğu gibi iftar vakti evlere konuk olan başkan ve yönetim kurulu üyeleri bu yıl, misafir oldukları evlere erzak götürmek yerine, hanımlar evlerinde pişirdikleri yemek ve  tatlılarla gidiyor değişik bir hava yaratıyorlar, konuk oldukları evlerde de ilgi ile karşılanan bu yöntem ev sahipleriyle aralarında ki diyaloğu artmasına, daha sıcak bir dostluk ortamının yaratılmasına olanak sağladığı için, Bucalı kadınlar son günlerin en verimli çalışmasına imza atmış oluyorlar.

    İlçe Kadın Kolları Başkanı Kula i,le yaptığımız sohbet tadındaki röportaj da şu ifadeyi kullandı  “Biz kadın kolları olarak Ramazan boyunca her gün Buca’mızın bir mahallesinde iftarda bulunuyoruz.

Kadınlarımızın hazırladıkları yemeklerle gönül sofralarına misafir oluyoruz. Bu gün de iftar da Buca Sosyal Hizmetler Huzur Evinde gönül sofrası kuralım, hem yaşlılarımızla iftar da buluşalım, hem de Babalar Günlerini kutlayalım dedik, Sosyal Hizmetler Müdürümüzü aradık bizleri kabul etti. Kadınlarımızın evlerinde yaptıkları yemekler ile katıldık, iftarımızı yaptık, sohbet ettik, bizlerle olmaktan çok mutlu oldular bizde onlarla olmaktan çok mutlu olduk. Başta müdürümüz Zekeriya beye ve bize katkıda bulunan tüm personelimize teşekkür ederiz” dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık