Ana Sayfa TEKNOLOJİ GÜLNAR KADINLARI YORULMAK BİLMİYOR

GÜLNAR KADINLARI YORULMAK BİLMİYOR

Mersin ilimizin yayla yerleşim birimi olan Gülnar ilçe kadın kolları yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2016 Cumartesi 16:34
GÜLNAR KADINLARI YORULMAK BİLMİYOR

 Mersin ilimizin yayla yerleşim birimi olan Gülnar ilçe kadın kolları yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar.

 Emir ATİLHAN: Ege Metropol/  Haftanın tamamını ziyaretler ve üye kayıt çalışmaları ile geçiren ilçe kadın kolları başkanı Huriye Özer ve ekibi gece geç saatlere kadar ülkenin geleceği için çalışmaktan mutlu olduklarını belirtirken ”Gün fedakarlık günü, hedeflerimize ulaşabilmek adına ekibimle birlikte her türlü fedakarlığı yapmaya gayret ediyor, gün geliyor evlerimizin yolunu unutuyoruz, hatta çocuklarımız bizi görememekten şikayet ediyorlar ama biz çocuklarımız ve onların çocuklarına yaşanabilir bir ülke bırakmak için bu yola baş koyduk.

 Allahtan eşlerimiz de ülke sevdalısı ak yürekli insanlar onlardan aldığımız destek ile çalışmalarımızı yürütüyoruz şeklinde durumlarını ifade ediyorlar.

 Gülnar ilçe kadın Kolları Başkanı Özer son yaptıkları çalışma hakkında Ege Metropol gazetesini şu bilgileri verdi “Gülnar Ota Okul ve İlköğretim okulunda düzenlenen

TÜBİTAK BİLİM FUARINA katıldık. Okul müdürümüz Osman Özkan beyi, öğretmenlerimizi ve bu projelerde alın teri bulunan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.. Başarılarının devamını diliyorum” dedi..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık