Ana Sayfa İZMİR HÜSEYİNOĞULLARI’NDA UMUT ÇİÇEKLERİ AÇTI

HÜSEYİNOĞULLARI’NDA UMUT ÇİÇEKLERİ AÇTI

İnsan için Umut Derneği, sürekli yaptığı çeşitli etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Hayır sever iş adamı Hüseyinoğulları yçnetim kurulu üyesi Sedat Bozkurt’un sponsorluğunu üstlendiği Sünnet Şölenine katılım oldukça yoğundu.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2017 Pazar 09:16
HÜSEYİNOĞULLARI’NDA UMUT ÇİÇEKLERİ AÇTI

EMİR ATİLHAN / EGE METROPOL GAZETESİ

 İnsan için Umut Derneği, sürekli yaptığı çeşitli etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Hayır sever iş adamı Hüseyinoğulları işletmeleri yönetim kurulu başkan vekili Sedat Bozkurt’un sponsorluğunu üstlendiği Sünnet Şölenine katılım oldukça yoğundu.

  Hüseyinoğulları işletmelerinin geleneksel hale getirdiği Cuma Yemekleri programına ek olarak yemekten sonra start alan sünnet şölenine, Tasavvuf müziğinin kadife sesli sanatçısı, İzmir’in bağrından yetişen Altın Çocuk lakaplı Murat Anlar'ın sunduğu ilahiler damgasını vurdu.

   Kurucusu ve halen genel başkanı olduğu İnsan İçin Umut Derneği Onursal Başkanı Menşure Gökçe ile etkinlik hakkında yaptığımız söyleşi de bizlere şunları söyledi.

 

“En anlamlı programlarımız arasına bir yenisi daha eklendi elhamdülillah. Sünnet olan miniklerimizin vatanımıza, milletimize hayırlı evlat olmaları tek temennimiz. Rabbim ömürlerini bereketli ve hayırlı eylesin. İnsan için Umut Derneği, umut köprülerini kurmaya devam ediyor. Allah yâr ve yardımcıları olsun.

 

İnsan İçin Umut Derneği olarak, bugün ekibimle birlikte çok mutlu ve huzurlu bir gün daha yaşadık, bu etkinlikte bize desteklerin esirgemeyen tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim, her zamanki gibi yanlız bırakmayan il sağlık müdür ve değerli eşine de çok teşekkür ederim sevgiler paylaştıkça güzel olur.


En anlamlı programlarımız arasına bir yenisi daha eklendi elhamdülillah. Sünnet olan miniklerimizin vatanımıza, milletimize hayırlı evlat olmaları tek temennimiz. Rabbim ömürlerini bereketli ve hayırlı eylesin. İnsan için Umut Derneği, umut köprülerini kurmaya devam ediyor. Allah yâr ve yardımcıları olsun.


Yanımda olan değerli dostlarıma sonsuz teşekkür ederim 
Bedia salnur
Cem Kavur
Seyran Yıldız Karahanlar
Leyla Okyay
Güzin Uyan
Muko Çinarilkadım
Ali Kaya
Cahit Agus
Gülcan Gülcan Istambul
Hacer Rastgel
Murat Anlar
Hasan Haldun Keşkek
Yakup Şimşek
Ayşen Soyer
Esra Yuluğ
Eshat Bozkurt
Sedat Bozkurt
ERKAN Taş

ve herzaman haberleriyle yanımızda olan EGE METROPOL GAZETESİ SAHİBİ MURAT TAŞLİÇAY  ile muhabirlerine sonsuz şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum iyi ki varsınız." dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, hurda araçlar için otopark kuruyor

Büyükşehir, hurda araçlar için otopark kuruyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık