Ana Sayfa İZMİR Huzurevi Sakinleri Birgi’de

Huzurevi Sakinleri Birgi’de

Ödemiş Belediyesi Mutahhar Şerif Başoğlu sakinleri, Birgi’de Fazlı Alpay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2016 Cuma 20:01
Huzurevi Sakinleri Birgi’de

Ödemiş Belediyesi Mutahhar Şerif Başoğlu sakinleri, Birgi’de Fazlı Alpay Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi öğrencileriyle buluştu.

 

Ödemiş Belediyesi, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi sakinlerinin sosyal yaşantılarına katkı sağlamak amacıyla belirli periyotlarla çeşitli aktiviteler, etkinlikler ve gezi programları düzenlenmektedir. Baharın gelmesiyle huzurevi sakinleri doğası ve tarihiyle Ödemiş’in en güzel yerlerinden biri olan Birgi’ye gezi düzenlendi. Huzurevinde yaşayan 20 kişinin katıldığı gezide yaşlılar gün boyu keyifli vakit geçirdi.

 

İlk olarak Fazlı Alpay Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi öğrencini ziyaret eden huzurevi sakinleri, belediyenin turist otobüsüyle Birgi’yi gezdi. Ulu Cami, Çakırağa Konağı, Dervişağa Medresesini ziyaret eden sakinler,  İmamı Birgivi’de ibadetlerini yaptı. Daha sonra Birgi Fazlı Alpay Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi öğrencilerinin hazırladığı piknikte, gün boyu gençlerle sohbet edip,  eğlenceli zaman geçirdi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DİKKAT SU KESİNTİSİ

DİKKAT SU KESİNTİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık