Ana Sayfa SİYASET İYİ PARTİ BAYRAKLI'DA MURAT KARACAN GÜVEN TAZELEDİ

İYİ PARTİ BAYRAKLI'DA MURAT KARACAN GÜVEN TAZELEDİ

Genel Merkez atamasıyla göreve gelen İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanı Murat Karacan, ilk ilçe kongresini gerçekleştirerek, yönetimi ile birlikte güven tazeledi. Seçimin ardından

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2018 Pazar 17:36
İYİ PARTİ BAYRAKLI'DA MURAT KARACAN GÜVEN TAZELEDİ

Genel Merkez atamasıyla göreve gelen İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanı Murat Karacan, ilk ilçe kongresini gerçekleştirerek, yönetimi ile birlikte güven tazeledi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Karacan, İyi Parti'nin 2019 yılında iktidar olma hedefi doğrultusunda bütün üyeleri ile sokakta olacaklarını söyledi. 

 

2019'DA BAYRAKLI VE TÜRKİYE İYİ OLACAK"

 

 

İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı ilk kongresini gerçekleştirerek atama ile göreve gelen Başkan Murat Karacan ve yönetimine güvenini tazeledi. İyi Parti İzmir İl Başkan Yardımcıları Erhan Atlı, Sevim Kayahan, Serap Ocak Kaşka, Mehmet Özer, Ahmet Kadoğlu, Hakkıya Öztekin ve Kemalpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Hüsnü Teoman'ın da katıldığı kongrenin divan Başkanlığını Erhan Atlı yaptı. 

Şehitler için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kongreyi başlatan Divan Başkanı Erhan Atlı, "Ülkemiz bir tane başka bir ülkemiz yok, burada doğduk burada öleceğiz. Allah bu vatanı bu milleti bize bırakanlardan razı olsun. Allah devletimize zeval vermesin" dedi. 

 

KURAMAZ DEDİLER KURDUK İKTİDAR OLAMAZ DEDİLER OLACAĞIZ!

Kongereye başlarken İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in gönderdiği mesaj okundu. Akşener, 'medeniyet yolunu cesurlar döşer' diyerek çıktıklarını hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu yolda aynı cesareti gösteren kahraman dava arkadaşlarım. İyi Parti ve milletim adına her birinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. 

Bu topraklar için canını ortaya koymuş şehitlerimizin ruhu şad olsun. Vatan toprağı için mücadele eden mehmetçiğimiz sağ olsun, var olsun. Bizleri bu çatı altında buluşturan Rabbime şükürler olsun. 

Bizler İyi Parti'deyiz, çünkü bizler demokrasinin ayaklar altına alınmasına sayerci kalamıyoruz. Çünkü bizler haksızlığa, hukuksuzluğa karşı sussup oturamıyoruz. Çünkü gençlerimiz mutsuz ve onlar umutsuzken bizler mutlu olamıyoruz. Çünkü bizler binlerce yıllık tarihimizin ve Atatürk'ün emanetini sahipsiz bırakamıyoruz. Çünkü bizler Türk milletinin huzur içinde, refah içinde çok daha İyi bir Türkiye'de yaşayabileceğine inanıyoruz. 

Türkiye İyi olacak dedik ve bu yolda tüm gücümüzle, sizlerle, milletimizle birlikte emin adımlarla yürüyoruz. Henüz kuruluşumuzun üzerinden birkaç ay geçmiş olmasına karşın ne mutlu bizlere ki İyi Parti Türkiye siyasenide en ön sırada ve  milyonların umudu olmayı başarmış bir hareket haline gelmiştir. Kurulamaz dediler kurulduk, tutunamaz dediler, tutunduk. Bugün de iktidar olamaz diyorlar andım olsun ki yarın da iktidar olduğumuzu göstereceğiz."

 

LİYAKAT SAHİBİ HERKESE BU ÇATI ALTINDA YER VAR 

 

Hergün nefret saçanların, topluma nifak sokanların, kavga etmeyi maharet bilenlerin, koltuğa yapışmayı başarı sayanların İyi Parti'yi anlayamayacaklarını da belirten Akşener, "İyi Parti bir kardeşlik hareketidir. İyi Parti bir kucaklaşma hareketidir. Nefretin, kavganın, bağrışmanın hüküm sürdüğü kara bulutları dağıtmak için buradayız. Senin dilin ne demedik, senin inancın ne diye sormadık. 'Ne olursan ol gel' diyen Mevlana misali toplumun her kesimine kucak açtık. Sizlere düşen görev, il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle bu kucaklaşmayı yurdun dört bir köşesinde sağlamak olacaktır. Sizlere düşen görev liyakat sahibi her insanımıza partimiz içinde bir yol açmak olacaktır" dedi. 

 

HEDEF İYİ PARTİ İKTİDARI

 

Faaliyet ve kesin hesap raporlarının oylanarak oybirliği ile kabülünün ardından seçime geçildi. Başkan Murat Karacan'ın tek liste ile katıldığı seçimde, Başkan Karacan ve yönetim kurulu güven tazeledi. 

Seçimin ardından delegelere güvenlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Karacan, öncelikle Afrin Harekatı şehitlerini rahmetle andı. Karacan, "Ülkemizin bekası için şehit düşen kardeşlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum" dedi. 

Kuruluşun hemen ardından kısa sürede ilçe binasını partililere en iyi şekilde hizmet verecek şekilde kurduklarını belirten Başkan Karacan, "Atama ile geldiğimiz bu görevde bugün delegelerimiz bize güvenlerini ortaya koymuşlardır. Bu omuzlarımızdaki yükü daha da arttırıyor. Yarından tezi yok, bütün yönetimimle ve gençlik kollarımızla birlikte Bayraklı'nın sokaklarında olacağız. Hedef belli; 2019'da İyi Parti'nin iktidar olmasıdır. Bizler de bu hedef doğrultusunda dur durak bilmeden çalışacağız. Bayraklı'da kapısını çalmadığımız, derdi ile hemhal olmadığımız bir kişi dahi bırakmayacağız. 2019'da hem Bayraklı hem de Türkiye iyi olacak" dedi. 

 

İYİ PARTİ BAYRAKLI İLÇE YÖNETİM KURULU:

Hatice Sabuncu

Damla Şişdağ

Hurşit Kunduracı

Muammer Kale

Emel Kıyak

Ahmet Kırkpınar

Türkan Tunca

Türker Kaya

Heves Gülay

Alperen Evirgen

Taner Arık

Muammer Sağlam

Nihat Akçay

Aykut Yılmaz

Ali Daşdelen

Melek Arslan

Emin Aysu

Tufan Başyiğit

Barış Adsuna

Saol Bülent Demirci

Zehra Berrin Yaman

Özdemir Aktaş

İbrahim Biçer

Şükran Yörük

Arzu Yıldırım

Melek Gülriz Baykan

Fuat Han

Ebru Sarp Yıldırım

Atınç Aksoy

Ali Sarı

İlker Sezer

Harun Deniz

 

İL DELEGELERİ

Murat Karacan

Hatice Sabuncu

Damla Şişdağ

Hurşit Kunduracı

Muammer Kale

Emel Kıyak

Ahmet Kırkpınar

Türkan Tunca

Türker Kaya

Heves Gülay

Alperen Evirgen

Taner Arık

Muammer Sağlam

Nihat Akçay

Aykut Yılmaz

Ali Daşdelen

Melek Arslan

Emin Aysu

Tufan Başyiğit

Barış Adsuna

Saol Bülent Demirci

Zehra Berrin Yaman

Özdemir Aktaş

İbrahim Biçer

Şükran Yörük

Arzu Yıldırım

Melek Gülriz Baykan

Fuat Han

Ebru Sarp Yıldırım

Atınç Aksoy

Ali Sarı

İlker Sezer

Harun Deniz

Kemal Günek

Şakir Karacan

Kerim Kuşçuoğlu

Şerif Yılmaz

Levent Bayraktar

Hakverdi Toprak

Göksel Kale

Onur Çadak

Turan Topçu

Murat Kılavuz

Safiye Durak

Sadık Doğan

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık