Ana Sayfa GÜNDEM İzdivaçta Bütün Damatlarla Deneyen Naz'ın Son Durağı Uğur Oldu

İzdivaçta Bütün Damatlarla Deneyen Naz'ın Son Durağı Uğur Oldu

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında birçok damat adayıyla sevgili olan gelin adaylarından Naz, şimdi de Uğur'la birlikte olmaya başladı.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2017 Perşembe 17:38
İzdivaçta Bütün Damatlarla Deneyen Naz'ın Son Durağı Uğur Oldu

Star TV'de yayınlanan "Zuhal Topal'la" programında, Uğur ve Naz'ın şaşırtan birlikteliği sunucu Zuhal Topal'ı da şaşkına çevirdi.

"KEŞKE ZAMAN KAYBETMESEYDİM"

Damat adayı Uğur, "Seninle burada 3-4 günlük beraberliğimiz oldu. İçimde Naz'a karşı hep bir ukde kaldı. Yarım kalan şeyleri tamamlamak istiyorum" sözleriyle, Naz'a olan duygularını açıklamıştı. Naz da Uğur'a "Keşke zaman kaybetmeyip seni tanısaymışım" cevabını vermişti.

"İLİŞKİMİZ BAŞLADI"

Sunucu Zuhal Topal, "Birkaç gün önce Uğur ve Naz bizleri çok şaşırttı. Birbirlerine karşı duyguları olduğunu söylediler, bakalım neler oluyor?" sözleriyle, Uğur ve Naz'ı stüdyoya davet etti. Biraz hasta olduğunu belirten Naz; "Ben hastayım, ama ilişkimiz iyi gidiyor" dedi. "İlişki mi başladı?" sorusuna Naz, "Güzel haberlerle geldik, ilişkimiz başladı" cevabını verdi.

"BİRKAN HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYOR"

Söz alan Birkan, Naz'ın Ali'yi kıskandırmak için Uğur'la bir ilişkiye başladığını iddia etti. Bunun üzerine Naz, "Bu kadar erkeğin içinde bunu senin söylemen beni ancak güldürür. Birkan, hayal dünyasında yaşıyor" dedi.

"BU İLİŞKİYE BİR HAFTA SÜRE VERİYORUM"

Uğur ise Birkan'a, "Naz'a karşı duygularım olduğunu sana birkaç ay önce de söylemiştim, sen bunu biliyorsun" deyince Birkan, "Ben senin duygularını değil, Naz'ın duygularını sorguluyorum. Bu ilişkiye bir hafta süre veriyorum" ifadelerini kullandı.

"GÜZEL BİR YOLA BAŞLADIK"

Uğur; "Naz'ı aylardır tanıyorum. Naz'ın bana çok güzel baktığını görüyorum. Eskiden içimizde kalan hayal kırıklığını gidererek, güzel bir yola başladık. Naz'ı samimi buluyorum" sözleriyle konuyu kapatmak istediğini söyledi.

"UĞUR BENİ DE TANIMAK İSTEDİ"

Birkan'dan sonra söz alan söz alan Ezgi, "Ben Birkan gibi düşünmüyorum. Uğur'un, Naz'ı üzeceğini düşünüyorum. Uğur'un duygularını samimi bulmuyorum. Uğur, beni de tanımak istedi" şeklinde konuştu.

Uğur asla Ezgi'ye böyle bir şey söylemediğini anlatırken, stüdyodan "Asıl Ezgi, Uğur'dan hoşlanıyor" yorumları geldi.

Naz ise "Ne oldu, biz birbirimizden hoşlanınca kıymete mi bindik" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık