Ana Sayfa GÜNDEM İZMİR DE BİR İLK, O İLÇEYE BAYAN BAŞKAN

İZMİR DE BİR İLK, O İLÇEYE BAYAN BAŞKAN

Ak Parti Güzelbahçe İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Dereci ilçe başkanı olarak görevlendirildi.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 22:20
İZMİR  DE BİR İLK, O İLÇEYE BAYAN BAŞKAN

Ak Parti Güzelbahçe İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Dereci ilçe başkanı olarak görevlendirildi.
İnsanın içini ısıtan samimi gülüşü ile tanınan Burcu Dereci, azimli çalışması ile taban tarafından çok sevilen bir kişiliğe sahip olmasının mükafatını, Kadın Kolları başkanlığından Ana kademe İlçe başkanlığına atanarak aldı.
İzmir de ilk kez bir ilçeye bayan başkan atanması, siyasi kulislerde en çok konuşulan konuların başında geliyor, bu görevlendirme ile Aydın Şengül önderliğindeki İzmir Ak Parti teşkilatı yeni devir başlatıyor.


İzmir'deki çeşitli sivil toplum kuruluşlarından, kadınların ortak görüşü şu şekilde oldu "Bu görevlendirmeyle, Ak Parti aleyhinde, söylenen bir çok iftira da tarihin karanlığında kaybolmaya mahkum olmuştur, Ak Parti teşkilatlarının kadına ne kadar büyük bir değer verdiğinin ifadesidir, kadınlar olarak, umutlarımız tazelenmiştir, devamının geleceğini umuyoruz, Allah Burcu Dereci başkanımızın yar ve yardımcısı olsun" dediler.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Güzelbahçe'ye ilk kez bir kadın başkan atandı. Ak Parti Güzelbahçe ilçe kadın kolları başkanlığını yürüten Burcu Dereci ilçe başkanı olarak görevlendirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

İZMİR'İN İLK DOĞAL GAZLI JANDARMA BÖLÜĞÜ KINIK OLDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık