Ana Sayfa İZMİR İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN ANNELERE KAHVALTI

İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN ANNELERE KAHVALTI

İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ ANNELERİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 10:29
İZMİR BOSNA SANCAK DERNEĞİ’NDEN ANNELERE KAHVALTI

DOĞAN PREPOL / İZMİRBASIN


İzmir Bosna Sancak Derneği Kadın Kolları geleneksel hale getirdiği Anneler gününe özel Kahvaltı buluşmasını bu yılda gerçekleştirdi. İlgi gören kahvaltıya Yaklaşık yüzelli annenin katıldığı kahvaltı, Bornova Büyük Parkta bulunan Portokal kafe de gerçekleşti.


Etkinliğe İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Bornova Belediye Başkan Vekili Mustafa Akkaya, ve çok sayıda Boşnak aile katıldı. CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ve Bornova Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Akkaya ve İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül Annelere Karanfil dağıttı.

İzmir Bosna Sancak Derneği Kadın Kolları Başkanı Rabiya Egi şunları söyledi;
Bu özel günde bizleri kırmayarak bu kahvaltıya gelen Annelerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Kadın kollarımıza verdiğiniz destek için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu desteklerinizin devam edeceğini biliyorum. Bu buluşmalarımızın yalnızca bir günle sınırlı kalmayacak, bunun gibi organizasyonlarımız olacak dedi.


İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül şunları söyledi;
Annelerimizi bir günle anılmasını kabul etmiyoruz. Annelerimizi her gün anmalıyız ve saygıda kusur etmememiz gerekli. Kadınlarımızın ne kadar güçlü olduğunu derneğimizde yaptıkları çalışmalarıyla görüyoruz. Kadını dışlayan toplum geleceği olmayan toplumdur. Atalarımız ne güzel söylemiş Cennet Annelerimizin Ayakları altında diye. Bu kahvaltıyı düzenleyen Kadınlar kolu başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Genel gurulda bizlere destek verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Budan sonrada dernek olarak el birliğiyle hep birlikte çok güzel projelere imza atacağız dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

DOĞAN: YILLARDIR İHMAL EDİLEN KARABAĞLAR, HAK ETTİĞİ HİZMETE BİZİMLE KAVUŞACAK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık