Ana Sayfa İZMİR izmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğrencileri Hastane Yönetimi ile buluştu.

izmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğrencileri Hastane Yönetimi ile buluştu.

İzmir Katip Çelebi Üniverstesi Hastane yöneticisi Prof.Dr.Nurettin Ünal, hastanemizde eğitimlerine devam eden Katip Çelebi Ünivesitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ile buluştu

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2017 Perşembe 12:45
izmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğrencileri Hastane Yönetimi ile buluştu.

Geleceğin  Sağlıkçıları ile buluşmasında Ünal, öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi. Hastane yönetimi olarak öğrenciler için  elinden gelen herşeyin yapılacağını herhangi istek, talep ve şikayetlerinde  kapısının açık olduğunu kendisini bizzat görebileceklerini belirtti.

Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi Ramazan Güngörmüş kendisini şanslı hissettiğini Eğitimini Türkiye’nin sayılı hastahanelerinden biri olan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  yaptığı için memnun olduğunu ve Prof.Dr. Nurettin Ünal gibi öğrencileri dinleyen onların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan bir yöneticinin  varlığından da memnuniyet duyduğunu belirtti.

Katip Çelebi Üniversitesi öğrencileride bu ziyaretten memnun kaldıklarını istek ve taleplerini dinleyen Hastane yöneticilerinin  varlığını görmek kendilerine şevk verdiğini ilgi ve alakalarından dolayı Prof.Dr. Nurettin Ünal’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık